Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY TISKOVÁ ZPRÁVA VZDĚLÁVÁNÍ ŽURNÁL

Janka Chudlíková, Petr Ludwig nebo Ladislav Zibura. Přidejte se na 6. ročník konference Osobní růst

konference osobny rozvoj

Jak nakopnout svůj osobní rozvoj? Jak udržet návyky po celý rok, jak na zdravý životní styl nebo jak nebýt závislý na sociálních sítích? Odpovědi nabídnou vybraní řečníci 26. 1. 2020 v pražském kulturním domě Ládví na konferenci Osobního růstu pořádáné institutem GrowJOB Petra Ludwiga.

Mezi osmi řečníky vystoupí koučka a mentorka Janka Chudlíková, technologický evangelista a specialista na produktivitu Petr Mára, nejznámější český cestovatel a autor 4 cestovatelských knih Ladislav Zibura nebo ředitel GrowJOB Institute a autor knihy Konec prokrastinace Petr Ludwig.

Uverejnil používateľ Konec prokrastinace Streda 20. novembra 2019

Témata důležitá pro osobní růst a pro motivovaný a vyrovnaný život přednesou na konferenci odborníci na témata jako je produktivita, dušení zdraví, motivace, zdravý životní styl a vztahy. „Osobní růst je naše tradiční novoroční konference, kterou si účastníci oblíbili. Najdou tam totiž vše, co potřebují k okamžitému zlepšení kvality jejich života. Nástroje, teorii, příběhy a case studies,“ vysvětluje organizátorka akce Aneta Martinek z GrowJOB Institute. 

TIP redakce: Přečtěte si i rozhovor s Barborou Vackovou, která se věnuje leadershipu a osobnímu rozvoji.

Jak udržet návyky dlouhodobě a ne jen v rámci novoročního předsevzetí? Na to odpoví Petr Mára, technologický evangelista, Apple certifikovaný trenér a odborník na produktivitu. Zdravému životnímu stylu, sportu a výživě se bude ve své přednášce věnovat Andy Pavelcová, zakladatelka fitness projektu FitFab Strong, se kterým cvičí měsíčně desítky tisíc čechů. Jak se díky cestování posouvat ve svém osobním rozvoji a poznávat sám sebe, to je téma Ladislava Zibury, cestovatele a autora 4 cestovatelských knih. Tématu duševního zdraví a předcházení vyhoření se bude věnovat Marie Salomonová, neurovědkyně a zakladatelka projektu Nevypusť duši, který šíří osvětu ohledně duševního zdraví.

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, aktuálně nejprodávanější české knihy ve světě, bude na konferenci přednášet na téma závislost na sociálních sítích a jaký to může mít vliv na život jedince. Koučka a mentorka Janka Chudlíková se bude věnovat tématu rozhodování a vnitřního smíření s následky daného rozhodnutí.  Jak vychovávat děti a mít spokojenou rodinu zodpoví Paula Fassati, zakladatelka projektu Lepší rodina a vztahová konzultantka. A téma emocí a jejich zvládání ve vztazích zodpoví Jan Ženatý, psycholog, který absolvoval trenérský výcvik u Paul Ekman Internatinal.

Konkrétní termíny konání všech akcí mohou zájemci průběžně sledovat na stránkách events.growjob.com.

Kde se potkáme?

Místo konání akce: KD Ládví, Burešova 1661/2, Praha

Termín a trvání: 26. ledna, 9.30 – 16.30

Cena vstupenky: 2.390 Kč

Web události

Událost na sociálních sítích

Těšíme se na vás!

Štítky
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *