Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY BYZNYS eventy JINÉ NETWORKING OSOBNÍ ROZVOJ PODNIKÁNÍ ŽURNÁL

Konference Ženy v byznysu pro podnikatelky a ženy na volné noze

Podnikáte a chcete načerpat novou inspiraci a know-how? Máme pro vás tip na konferenci, která bude nabitá obojím. Čeká na vás 12 přednášejících, 3 workshopy a networking s úspěšnými osobnostmi z podnikatelské scény. Potkáte ženy i muže, kteří určitě mají co předat ostatním.

Konference Ženy v Byznysu je pro každou podnikatelku a ženu na volné noze, i tu začínající, která má chuť se dozvědět praktické informace pro své podnikání, konkrétní know-how a inspiraci pro svůj byznys přímo od lidí z praxe. Vybraná témata přednášek a workshopů pomohou ženám v začátcích rozjezdu vlastního byznysu, a to i když mají či očekávají děti. Vítáni jsou samozřejmě i muži, i když celá komunikace směřuje k ženám :)

Řečníci jsou pečlivě vybráni podle schopnosti předat velmi prakticky své znalosti a velký důraz je kladen právě také na workshopy. Čeká jich na vás rovnou šest a z nich si účastníci mohou vybrat tři, které absolvují.

Můžete se těšit na celodenní akci nabitou workshopy, přednáškami a panelovými diskuzemi. Nechybí ani networking v podobě grilování na terase a uvolněná přátelská atmosféra.

KDE SE AKCE KONÁ?

Celý den, včetně večerního networkingu se koná na jednom místě, a to v příjemném prostředí restaurace a konferenčních sálů Etnosvět na Praze 2, jen pár kroků od I.P.Pavlova.

V ceně vstupenky máte celodenní program přednášek, 2 panelové diskuse a 3 workshopy. Nebude chybět ani výborný oběd, občerstvení po celý den a dostatečný pitný režim. Káva může téct proudem. A můžete využít také slevu na taxi po Praze.

Registrace na workshopy proběhne od 1.6.2019.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ PŘÍMO Z BYZNYSU

Vedou či založili úspěšné firmy, vynikají ve svých oborech nebo mají za sebou úspěšnou kariéru. A nyní své znalosti chtějí předat i vám.

Zajímavé přednášky i workshopy povedou odborníci z praxe. A koho na konferenci potkáte?

 • Vandu Horáčkovou Seidelovou – zakladatelku Mom4moms.cz, která získala zkušenosti z politického lobby i byznysu ze zahraničí – Jak podnikat na mateřské
 • Davida Fojtíka – specialistou v oblasti leadershipu, manažerského rozvoje a prodeje si řeknete něco o komunikaci muž vs. žena v byznysu
 • Evu Čejkovou Vaškovou – zakladatelku Ženy s.r.o. a magazínu Podnikavá žena.
 • mentorku a koučku Lenku Mrázovou, kdy si povítejak zacházet s vaším časem a jak ho využít na maximum. Sama Lenka působila 21 let v PricewaterhouseCoopers, jako team leader.
 • Lucii Višňákovou a Davida Svobodu z Design-restart.cz, jedním z nejvíce profilovaných lektorů workshopů Canvy v ČR a Velké Británii a nasazování vizuální komunikace do firem se naučíte, jak si vytvořit poutavé grafiky i bez grafika.
 • Jana Jáčová – zakladatelka UOL účetnictví – vám prozradí Jak nastavit čísla a cíle ve vaší firmě či na volné noze.
 • S Olgou Pohl, specialistka na copywriting, se naučíte psát o svém byznyse a o svém produktu pro své zákazníky.
 • Nebude chybět ani téma Jak na nápadu na podnikání neprodělat gatě s Michalou Stražovskou, somatickou koučkou, UX researcherkou, bývalou happiness manažerkou společnosti ZOOT.
 • Chci na mateřskou a pracuji na IČ – jak na to? To se naučíte na workshopu s Lucií Konečnou, Účetní a zakladatelka projektu Máma Superhrdinkou.

Dostanete návod od Kateřiny Tygl – specialistky na digitální marketing a online projekty, jak přemýšlet marketingově a dělat jen ty věci, které dávají vzhledem k vašemu produktu či službě smysl. A nevyhodíte tak mnoho peněz za marketing. Jak stvořit vlastní marketingovou strategii tak, aby fungovala. Katka získala zkušenosti nejen na domácí scéně, ale také při jejím působení v Paříži a jiných zemích.

A také nebude chybět téma Jak kouzlit s malým rozpočtem, kdy získáte přehled nástrojů, které vám ulehčí podnikání a jsou zdarma nebo Jak na jednoduchý finanční plán pro mé podnikání.

Osvěžení přinesou panelové diskuze, kde nakousneme téma komunikace v byznysu mezi mužem a ženou. Uslyšíte také 4 byznysové příběhy dvou mužů a dvou žen. Nasdílí vám své zkušenosti o tom, co se jim povedlo a co by udělali příště jinak. Taky nevynecháme téma peněz.

 • Kateřina Pospíšilová, Project Manager, EMEAR Partner Enablement, Cisco, která nasbírala zkušenosti jak z korporátů, tak i z odvětví start-upu nebo v neziskové sféře.
 • Karolína Malá, Zakladatelka menu2many, která je nejenom skvělá projektová manažerka, ale také rozjíždí projekty BabyCityGuide a VisualConsulting.
 • Jiří Rostecký, zakladatel online magazínu Mladyponikatel.cz

Nebudou chybět ani muži, kteří rozvíjeli byznys od nuly nebo na základě rodinných tradic. A sami pracují nejen na propagaci značky, ale také se manuálně podílí na výrobě svých produktů.          

Panelovou diskusí bude provádět Michael Rozsypal, novinář a moderátor z Českého Rozhlasu.

Třešničkou na dortu je večerní networkingová grilovačka na terase se speciálně namíchaným drinkem pro naši konferenci.

Zde se můžete mrknout na celý program  👉PROGRAM KONFERENCE           

Proč tato konference vznikla?

„Před téměř rokem a půl jsem založila Facebook skupinu Ženy v Byznysu. Skupina slouží k výměně zkušeností mezi ženami, které podnikají nebo si budují vlastní kariéru. Nyní má tato skupina přes 800 členek a mnoho z nás se také setkává v Praze osobně. Je neskutečné, kolik zajímavých informací a praktických rad i podpory se mezi komunitou předává. Jednou za čas máme totiž i setkání s praktickým workshopem.”Katka, zakladatelka FB skupiny Ženy v byznysu a organizátorka.

„A na konci roku 2018 vznikl nápad připravit vlastní konferenci a předat praktické informace a know-how dál. Jsme kolegyně, kamarádky a hlavně akční ženy, které rády vzdělávají a propojují lidi. Obě dvě máme několikaleté zkušenosti z marketingu, samy víme, jaké je to být na volné noze či podnikat. Proto jsme se rozhodly připravit skvělou konferenci pro ženy, které jsou v začátcích své cesty – na vlastní pěst a pomoci jim to zvládnout”, Alena, organizátorka.

Koukněte na naše stránky, přidejte se k události na Facebooku, kde sdílíme aktuální informace. Pokud máte dotaz, podnět, chcete spolupracovat, mít místo pro svoji prezentaci, rovnou nám napište na alena@zenyvbyznysu.cz

Běžná cena vstupenky je 2 150 Kč. Pro akční ženy máme speciální slevu 25 %! Zvýhodněné vstupenky zakoupíte zde.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

 • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *