Zadejte hledaný výraz

TISKOVÁ ZPRÁVA

Netradiční oslava svátku žen na Praze 8

Mezinárodní den žen se bude slavit 8. 3. 2022 v Kulturním domě Ládví, který celou akci ve spolupráci s městskou částí Praha 8 pořádá. Návštěvníky jistě potěší, že vstupné je zdarma.

Připraven je bohatý program zaměřený právě pro ženy, ale jak říkají organizátoři, na své si přijdou i odvážní muži. Akce v kulturním domě bude zahrnovat spoustu zábavy. Všechny příchozí čeká welcome drink, koncert pěvecké skupiny JOYFUL, hudební produkce DJ Gruu, módní přehlídka a spousta lahůdek z nově otevřeného obchodu Delikatesy Cobolis.

Součástí celé akce však bude i poradenství pro ženy. Dermoexpertka Marie Reichl ženám poradí, jak pečovat o svou pokožku,  lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů Jana Mašková Zimolová zase zodpoví lechtivější dotazy. Chybět nebou ani květové esence. A pro všechny příchozí je připravena i bohatá tombola.

Jedním ze zúčastněných bude i Kartář Láďa, který nám poskytl rozhovor.

Karty vždycky řeknou pravdu

Ruku na srdce, kdo by alespoň někdy nezatoužil nahlédnout do budoucnosti. Kartář Láďa takovou možnost má, a dokonce přesvědčil o svých schopnostech i několik „nevěřících Tomášů.“

Jak jste se vůbec k vykládání karet dostal? Kdy jste zjistil, že máte schopnost prostřednictvím nich nahlédnout do budoucnosti?

Od jedné úžasné kartářky jsem kdysi dostal mariášové karty jako dárek, což byl impulz  k tomu, abych začal s výklady i sám. Bylo mi osmnáct, když jsem pocítil poprvé, že se mnou karty komunikují a mohu díky nim odpovídat na nejrůznějí otázky.

Říká se, že karty nikdy nelžou – je to pravda?

Je to tak. Karty vždycky řeknou pravdu, i když ji nechceme slyšet a nejsme sami k sobě upřimní.

Je vůbec možné, že byste vykládal i sám sobě?

To nedělám, protože karty by odpovídaly to, co chci slyšet, a to není dobře.

Na jakou otázku chtějí lidé nejčastěji od karet slyšet odpověď?

Většinou odpovídám na lásku, vztahy, práci, zdraví a finance.

Máte nějakou zpětnou vazbu? Slýcháte od lidí, že váš výklad byl přesný?

Nejlepší zpětnou vazbou je, když ke mně přijdou lidé na doporučení známých, s tím, že jejich přátelé se mnou byli spokojeni.

Je něco, co vykládat odmítáte?

Když vidím v kartách úmrtí, tak doporučuji okamžitě návštěvu lékaře, ale o smrti nemluvím. Odpovídat na smrt je  v kartářské branži neetické .

K výkladu karet je řada lidí skeptických, co byste jim vzkázal? 

Snad jen, ať jsou šťastní. Je ale zajímavé, že mám zkušenosti i s lidmi, kteří kartám nevěřili, pak dostali pár odpovědí, byli překvapeni, co se dozvěděli a názor změnili.

Přijďte si ZDARMA nechat vyložit karty od kartáře Ládi na MDŽ v KD Ládví 8. 3. 2022

Více informací naleznete na: http://www.jomagazin.cz/top-side-article/mdz-netradicne-na-praze-8/

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *