Zadejte hledaný výraz

PODNIKÁNÍ PRÁCE TISKOVÁ ZPRÁVA

Nový coworking v centru Prahy nabídne klid na práci i hlídání dětí

Nezisková organizace JAHODA zve do nového coworkingového prostoru s hlídáním dětí na pražském Albertově. V coworkingu se nachází až 7 pracovních míst včetně veškerého potřebného vybavení k práci, a také klubová kavárna. Coworkingový prostor je otevřen od pondělí do pátku, přesné hodiny je možné si rezervovat pomocí rezervačního systému.

Pracovní prostor je součástí komunitního centra organizace, které je umístěno ve vnitrobloku v centru Prahy, přímo naproti tramvajové zastávky Botanická zahrada.

Zavítejte na klidné a tiché místo, kde můžete svému dítěti dopřát bezpečné vyžití v naší herně, zatímco vy se na pár hodin koncentrujete na své pracovní úkoly. Nově jsme přesunuli pracovní místa do většího prostoru a pořídili jsme zcela nové vybavení. Využít můžete také náš nový rezervační systém, který vám umožní si z pohodlí vašeho domova naplánovat den a rezervovat si místo v coworkingu. Samozřejmostí je také hlídání vašich potomků – dohlédneme na ně v naší herně. Těšíme se na vás!“ říká Diana Pexová, manažerka komunitního centra Jahoda Albertov.

V coworkingovém prostoru je k dispozici internetové připojení, barevná multifunkční tiskárna se skenerem, řezačka, laminovačka, seminární místnost s dataprojektorem a základní kancelářské vybavení. Cena za hodinu v coworkingu včetně hlídání dětí profesionálním dozorem je 250 Kč do 15 hodin, od 15 hodin je to 350 Kč.

Snažíme se tak reagovat na stále větší poptávku rodin po slaďování osobního a pracovního života. Kromě školky a dětských skupin, které po Praze zřizujeme, věříme, že i náš coworkingový prostor přispěje k hladšímu skloubení práce a péče o děti. Těšíme se, že si k nám najdete cestu,“ říká Magda Juráňová, ředitelka JAHODY.

O JAHODĚ

JAHODA je nezisková organizace s více než 25letou praxí, která je tvořena odborníky na sociální služby a vzdělávání. Ti provází děti, mladé lidi a jejich rodiny od útlého věku až do dospělosti. JAHODA provozuje nízkoprahové kluby, terénní program pro děti a dospívající, mateřskou školu, dětské skupiny a komunitní rodinné centrum. Také organizuje volnočasové, vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity. Mezi nejznámější akce patří populární festival volného času Strawberry Fields.

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *