Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY EVENTY TISKOVÁ ZPRÁVA ŽURNÁL

Objevte tajemství obchodu na 2. ročníku největší obchodní konference v ČR

Tajemství obchodu - konference

26. března proběhne druhý ročník konference Tajemství obchodu, která je největší akcí svého druhu v České republice. Řečníci z řad úspěšných obchodníků vystoupí v Praze před více než 700 posluchači a otevřou celkem devět témat,  která se dotýkají jak obchodního, tak i osobního růstu.

Konference se mohou zúčastnit jednotlivci i celé firemní týmy a bude zaměřena především na leadership, budování obchodního týmu a motivaci obchodníků. Jedním z velkých témat je například využití sociálních sítí a osobního vlivu při obchodování.

Tajemství obchodu - konference

Foto: Konference Tajemství obchodu 2018

Akce se uskuteční 26. března 2019 ve Foru Karlín v Praze. Nad konferencí opět přebere záštitu vydavatelství First Class Publishing, a. s., které vydává magazíny First Class a Business Leaders.

Tajemství obchodu je akce, která je v České republice výjimečná rozsahem témat, exkluzivitou hostů a velikostí publika.

Tajemství obchodu - konference

Foto: Konference Tajemství obchodu 2018

Koho na konferenci uslyšíte?

  • Ivo Toman, zakladatel Taxus International
  • Karolína Topolová, generální ředitelka AAA Auto
  • David Kolář, CEO Business Laboratory
  • Petr Beneš, zakladatel HyperMedia
  • Petr Borkovec, předseda představenstva Partners
  • Rastislav Zachar, majitel Business Success

Konferencí provede Petr Casanova, autor čtyř knižních bestsellerů z oblasti osobního rozvoje a zakladatel First Class Publishing, a. s. Vstupenky jsou k dispozici ve třech kategoriích včetně varianty VIP, která návštěvníkovi umožní celodenní přístup do oddělené VIP zóny, kde se může osobně seznámit se všemi řečníky a mnoha dalšími úspěšnými obchodníky z publika a navázat touto cestou zajímavou spolupráci. Další informace naleznete na webové stránce události www.tajemstviobchodu.cz.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *