Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY EVENTY JINÉ KURZY

5 akcí, na kterých můžete v září načerpat nové znalosti a dovednosti

V poslední době se pořádá tolik zajímavých akcí, že člověk brzy ztratí přehled a některou z nich propásne. Sepsali jsme pro vás 5 událostí, které by vám mohly přinést novou inspiraci. Nepropásněte je!

PR Summit 2019 (12. září 2019)

Zdroj: PR Summit

Chcete zjistit, jak získat pozornost a vliv v dnešním neustále se vyvíjejícím světě? Přijďte na letošní PR Summit a naučte se využívat k PR vše, co vaše firma nabízí. Pokud nechcete zapadnout v šedi internetu, budujte poctivě svojí značku i reputaci. A hlavně, nebojte se být kreativní a zábavní!

Startup Weekend Olomouc (13.–15. září 2019)

Zdroj: Techstars

Během víkendu 13. – 15. září proběhne druhý ročník akce Startup Weekend Olomouc, který umožňuje účastníkům otestovat si realizaci podnikatelských záměrů nanečisto. Ze všech technologických nápadů na produkt či službu si účastníci vyberou jeden z nich, na kterém kolektivně pracují po celý víkend. Pořadatelé by rádi uvítali i větší účast žen, proto pokud máte nějaký nápad, chcete získat nové znalosti, seznámit se s novými lidmi nebo jen uspokojit svého kreativního ducha, neváhejte.

Web Expo 2019 (20.–22. září 2019)

Zdroj: WebExpo

Tento rok se koná již po dvanácté největší a nejdéle fungující česká technologická konference Web Expo. Představí se na ní 70 řečníků, kteří se budou zabývat tématy pro vývojáře, designéry, IT manažery, marketéry a startupisty. Konference proběhne v anglickém jazyce a děti jsou vítané :)

Ředitelka WebExpa Šárka Štrossová říká: „ Program WebExpa každý rok ukazuje globálními trendy v softwaru a technologiích, letos proto mluvíme o rozvoji umělé inteligence v Číně nebo budoucnosti zdravotnictví. WebExpo je však zároveň největším setkáním české internetové komunity, co se děje mimo přednáškové sály je právě tak důležité jako samotný obsah.“

Jak budovat lovebrand (26. září 2019)

Zdroj: Jak budovat lovebrand

Jak to, že některé značky a firmy slaví takový úspěch? Přijďte si poslechnout příběhy a případové studie těch, kterým se to povedlo a inspirujte se ke zlepšení nejen vašich produktů a služeb, ale i vaší firemní kultury. Jak budovat svůj lovebrand vám poradí zástupci firem jako je Ryor, Rohlík, Socialbakers nebo Jobs.cz.

Czechitas Open Week (30. září – 4. října 2019)

Zdroj: Czechitas

Nezisková vzdělávací organizace Czechitas otevřela v Brně na začátku září nové vzdělávací centrum Czechitas House. V rámci Czechitas Open Week připravila několik ochutnávkových workshopů pro ženy a děti, večerní přednášky a prohlídky pro všechny zájemce. Díky akci se můžete seznámit s aktivitami této neziskové organizace, dozvědět se spoustu zajímavých informací a naučit se nové znalosti.

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *