Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY ŽURNÁL

RedAkční výběr: Tipy pro první jarní dny

festival Evolution

Za pár dní tu máme oficiální začátek jara. Také už schováváte zimní bundy a vystavujete tváře prvním jarním paprskům? Máme pro vás několik tipů, co si nenechat v nadcházejícím období ujít.

Festival Evolution o zdravém životním stylu 22. až 24. března v Praze

Pod jednou střechou najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Opět na vás čeká nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.

Představí se více než 450 tuzemských i zahraničních vystavovatelů z pěti obvyklých okruhů – bio styl, zdraví, eco world, alternativa a osobní rozvoj. Kompletní informace najdete na www.festivalevolution.cz.

Konference Excelentní žena v Plzni

S Kateřinou Winterovou a Táňou Havlíčkovou se můžete setkat na vzdělávací, zážitkové a společenské akci v sobotu 30. března 2019 od 9:15 hod. v Plzni.

Konference je pro ženy všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí.
Cílem konference je setkávání, výměna zkušeností a navázání nových kontaktů. Dále také inspirovat ženy k sebevzdělávání, hledání nových aktivit, k posilování sebevědomí. Více zjistíte na stránkách konference.

V Brně vstoupíte na palubu legendárního Titanicu až do 19. 5.

Výstava je pro svůj velký úspěch a zájem návštěvníků prodloužena!

Expozice, kterou po světě navštívily miliony návštěvníků, představuje reálné prostory legendárního plavidla, které v roce 1912 kleslo na dno Atlantiku.   

Výstava představuje několik stovek originálních exponátů, které byly vytaženy ze dna oceánu. Dále pak návštěvníci mohou projít skutečnými kajutami, salonky i částí strojovny lodi Titanic. ​​​Vstupenky a další informace najdete na www.titanicvystava.cz.

Tip na výlet: Valašské muzeum v přírodě

Udělejte si výlet do Rožnova pod Radhoštěm a užijte si probouzející se jarní přírodu v areálu Valašského muzea v přírodě, který si teď můžete celý projít za zvýhodněné mimosezónní vstupné.

V Dřevěným městečku nahlédnete do chalup a zjistíte, jak žili lidé před více než sto lety. Valašská dědina a Valašská dolina má mimo sezónu chaloupky zavřené, ale i tak si užijete úžasnou atmosféru doby dávno minulé. Vyšlápnout si můžete i na Jurkovičovu rozhlednu s krásným výhledem na Beskydy. Více na www.vmp.cz

Koko Comedy – stand-up o cestování s humorem

Což takhle dát si stand-up? Oblíbené duo Koko Comedy, Lucie Macháčková a Kateřina Hašková, na Diáky Festival – Vypadni!

Humory o cestování a cestování s humorem! Poslechněte si unikátní spojení oblíbeného žánru stand-up comedy na téma dovolená a cestovatelské přednášky. Dozvíte se třeba něco o tom, proč byste rozhodně (ne)měli vyrazit na svatojakubskou pouť do Santiaga de Compostela a co vás na ní potká – a ještě mnohem více!

Věříme, že vás náš redakční výběr inspiruje. Užijte si první jarní dny a mějte se krásně!

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *