Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY PR ČLÁNKY

5 tipů, jak zařídit stylovou ložnici pro ženu

Zpravidla se o ložnici dělíme s partnerem. Jsou ale chvíle, kdy nám do života žádný fešák nějakou dobu nevstupuje, nebo záměrně vztah nevyhledáváme. A přesně to je ten moment, kdy si království v podobě ložnice můžete přizpůsobit sama sobě a svému vkusu.

Máte-li možnost využít takového luxusu a užívat si ložnici jen sama pro sebe, určitě neváhejte a chopte se této příležitosti všemi deseti. Přinášíme vám 5 tipů, jak zařídit stylovou ložnici pro ženu, kterou si okamžitě zamilujete.

Postel jako pro princeznu

Také jste si jako malá holčička vždycky přála obrovskou postel s nebesy? Přesně takovou, jakou vídáme v pohádkách o princeznách. Když se o ložnici musíte dělit s chlapem, těžko ho přesvědčíte o tom, že spát v posteli pod baldachýnem je to nejlepší, co může zažít. Když je ale ložnice jen vaším královstvím, klidně si kupte postel s nebesy nebo si nebesa vyrobte svépomocí.

Zdroj foto: goldeneden / Shutterstock.com

Pamatujte, že postel je základem ložnice, proto dbejte na kvalitu, ať se vyspíte opravdu jako princezna pěkně do růžova. A když bude součástí postele i nějaký ten úložný prostor, rozhodně to nebude na škodu – ten se totiž vždycky hodí.

Šatna nebo obří šatní skříň

Každá správná žena má sice plný šatník věcí, ale nikdy nemá nic pořádného na sebe. Určitě to taky znáte a ty chvíle, kdy bezradně stojíte před přetékající skříní a nevíte, co si na sebe obléci, už jste jistě taky někdy zažila. Proto musí být součástí ložnice buď samostatná šatna, jenže tenhle luxus si může dovolit jen málokdo, nebo alespoň dostatečně prostorná šatní skříň. Nemáte-li v ložnici prostoru na rozdávání, využijte šatní skříň s posuvnými dveřmi, která šetří prostor kolem sebe.

Toaletní stolek

Přiznejme si upřímně, že líčení je pro většinu žen samozřejmostí. A teď si představte, jak se každé ráno před odchodem z domu posadíte se šálkem kávy na pohodlnou stoličku a u toaletního stolku přenesete na tvář reprezentující obličej. To je přece sen každé ženy. Pokud hledáte vhodný toaletní stůl pro líčení, navštivte srovnávač cen homago.cz. Zde najdete široký výběr toaletních stolků různých velikostí, tvarů a stylů, které si můžete vybrat podle svých potřeb a preference. Kromě toho homago.cz nabízí také širokou škálu líčidel a dalších doplňků, které vám pomohou vytvořit dokonalý vzhled. Navštivte homago.cz a najděte perfektní toaletní stůl pro váš domov.

Zrcadlo nesmí chybět

My ženy se rády prohlížíme a chceme mít vždycky jistotu, že vypadáme dobře. Ve vaší ložnici by proto zrcadlo chybět nemělo. A nebojte se nestát nohama na zemi a klidně si do ložnice pořiďte nějaký opravdu velký kousek. Pokud vám to prostor nedovolí, jděte na to šikovně – šatní skříň se zrcadlem je praktické 2v1 řešení.

Zdroj foto: New Africa / Shutterstock.com

Doplňky, květiny a dekorace

A jsme u toho, čemu se říká typicky ženská doména – čančání domácnosti. Chlapi to sice neradi vidí a podle nich je to zbytečnost, ale my ženy milujeme, když můžeme svoji domácnost zpestřit pěknou květinou, obrázky na stěnu a různými maličkostmi. Využijte toho, že je ložnice jen vaše a s pomocí doplňků a dekorací si tohle místečko přizpůsobte k obrazu svému. Je to přece vaše ložnice, nikdo vám do toho povídat nebude.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *