Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY INSPIRACE VZTAHY ŽIVOTNÍ STYL

Svátek zamilovaných: jakými gesty potěšit svou lásku?

Valentýn, svátek zamilovaných, se blíží. Každý ho prožívá jinak, někdo se na něj každoročně těší, někdo je z plánování příprav ve stresu a nebo ho naopak neslaví vůbec. V Česku je obdobou tohoto svátku První máj, nicméně stále více lidí slaví lásku také na Valentýna, tedy 14. února. Pokud patříte mezi ty, kteří se rozhodli tento svátek oslavit, ale zatím nemáte jasno, jak to udělat, možná vám pomohou některé z našich tipů!

Lásku milovanému člověku je potřeba projevovat samozřejmě každý den, ale čtrnáctý únor je příležitostí udělat pro něj něco extra a ukázat mu, jak moc pro vás znamená. Ať už letos slavíte společného Valentýna poprvé nebo jste jich spolu už pár prožili, určitě oceníte inspiraci pro naplánování vašeho jedinečného večera.

Zůstat doma nebo vyrazit do společnosti?

Pokud toužíte se svojí drahou polovičkou vyrazit za romantikou někam na výlet, nemusíte hned kupovat letenky do města lásky – Paříže. I v Čechách jsou místa jako stvořená pro milostná dobrodružství. Můžete strávit víkend v našem hlavním městě, kde jsou možnosti nekonečné, od návštěvy galerie, přes výlet na Vyšehrad až k divoké párty v klubu. Pokud toužíte po něčem intimnějším, může vám přijít vhod jedno z menších měst, jako třeba Olomouc nebo kouzelný Český Krumlov.

Pokud spolu vyrazíte na večeři, nezapomeňte si rezervovat stůl, protože zrovna v tento den většinou moc volných míst nezbývá. Můžete se také vyfiknout a vyrazit spolu do divadla nebo naopak zvolit pohodlnější tematický oděv, jako trička pro zamilované páry a vyrazit například do kina.

Jestliže vás neláká společnost a radši byste strávili večer jen se svou drahou polovičkou, klidně můžete slavit v pohodlí domova. Uvařte si společně večeři, dejte si dobré víno. Můžete si spolu pustit film nebo si zahrát nějakou párovou hru.

Žádost o ruku na Valentýna

Pro někoho může být Valentýn ideálním dnem, kdy požádat svou lásku o ruku. Určitě je důležitý správný výběr prstenu, ale je potřeba myslet i na volbu místa, aby žádost proběhla v té správné atmosféře a vaše drahá polovička nemohla říci nic jiného, než ANO. Pro každého je však vhodné něco jiného, někdo bude zbožňovat teatrální gesto uprostřed plné restaurace, ale jiného tím můžete pořádně vyděsit. Svou drahou polovičku ale určitě doopravdy znáte a víte, co ocení.

Společný zážitek

Dalším tipem, který pro vás máme, je společný dárek pro vás oba. Můžete si obléct tričko s vlastním potiskem, s fotkou nebo citátem, co váš pár vystihuje a vyrazit za společným zážitkem. Rádi oba lyžujete? Vyrazte na hory, kde jste spolu předtím ještě nebyli. Máte rádi adrenalin? Zkuste kromě lyžování například bungee jumping! Nebo spíš upřednostníte před aktivním trávením času trochu relaxace? Tak to bude ideální vyrazit na wellness a masáž. Možností je mnoho. Co jste spolu ještě nezkoušeli? Co takhle nechat si udělat párové tetování?

Rada na závěr

Pamatujte si, že i malá gesta mohou znamenat hodně. Při plánování Valentýna se řiďte srdcem, a hlavně nezapomínejte svým partnerům dávat lásku najevo každý den v roce!

Autor článku: Tereza Fialová

Zdroj obrázků: Canva

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *