Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY BYZNYS FREELANCE INSPIRACE KNIHY PODNIKÁNÍ TIPY ŽURNÁL

Tipy na inspirativní čtení (nejen) k vodě

Rtuť teploměru opět pomalu stoupá a blížící se teplé počasá láká všeho nechat a jít někam k vodě. Pokud patříte mezi ty Akční ženy, které si myslí, že čas odpočinku by měly věnovat raději svému podnikání/vzdělávání, vezměte s sebou některý z našich knižních tipů. Zatímco se budete opalovat, můžete načerpat novou inspiraci do vašich projektů. Prostě dvě mouchy jednou ranou.

Robert Vlach: Na volné noze

V podstatě téměř povinná četba pro všechny, kteří chtějí podnikat na vlastní triko a myslí to s byznysem opravdu vážně.

Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze (tzv. freelancerů) poskytne přesně ty informace a zkušenosti, které potřebujete pro svůj úspěch a růst.

Byron Sharp: Jak se budují značky

Co obchodníci nevědí, ale měli by vědět.

Tato kniha přináší odpovědi na klíčové otázky, které pracovníci marketingu řeší každý den. Otázky typu: jak podpořit růst a stabilitu značky, jak funguje reklama, jakou částku je potřeba vložit do propagace, vyplatí se věrnostní programy, jsou zákazníci loajální.

Kniha přináší výsledky desítky let trvajících výzkumů srozumitelnou formou pro všechny obchodníky. Je to první kniha svého druhu, která prezentuje zákonitosti obchodu a propagace. Nejvýraznějším kladem této knihy je, že pravidla a zákonitosti v ní fungují v různé době i v různých částech svět

Cal Newport: Tak dobří, že vás nepřehlédnou

Vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem.

Tápete v profesním životě? Nevíte, jaká práce by vám přinesla spokojenost a naplnění? Hlavně se při jejím hledání neřiďte omílanou radou, abyste „následovali svou vášeň“ a „dělali to, co milujete“. Tato poučka není jen romantickým mýtem, ale je přímo nebezpečná – vede k chronické fluktuaci a k úzkostem, jakmile váš sen nevyhnutelně narazí do betonové zdi reality.

Cal Newport má lepší radu: pocit pracovního štěstí vám nepřinese „to pravé, vysněné zaměstnání“, ale vaše dovednosti a vaše žádanost na trhu práce. Kniha vyvrací desítky let opakované kariérní rady a ukazuje, že ideální zaměstnání si můžete, ba dokonce musíte vybudovat sami. A především vás naučí, jak se k němu postupnými kroky dopracovat.

David J. Schwartz: Myslete velkoryse

Získejte tajemství k úspěchu a dopřejte si to, co jste vždycky chtěli.

Miliony lidí po celém světě zlepšilo svůj život pomocí jednoduchého návodu „myslete velkoryse“. Od finančního experta Davida Schwartze se k vám dostanou rady a návody k tomu, jak lépe prodávat, jak vydělávat více peněz a především, jak se ve světě financí cítit pohodlně a bez stresu. Nejedná se o prázdné sliby, nýbrž o plnohodnotné poučky pro každého, kdo chce mít ve svých financích pořádek.

Další tipy

Už jste některou z nich četli? Nebo máte tip na některou z dalších inspirativních knih? Podělte se o ni v komentářích.

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *