Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY DOPORUČENÉ KARIÉRA MARKETING NETWORKING PODNIKÁNÍ PODNIKÁNÍ ŽEN PODPORA ŽEN PR ČLÁNKY

Akademie pro začínající podnikatelky 2024

Otevření přihlašování k vaší inspirativní cestě za úspěchem

12. února 2024 se rozjelo přihlašování do Akademie pro začínající podnikatelky, jedinečného programu zaměřeného na podporu a rozvoj žen podnikatelek. S termínem uzávěrky 12. března o půlnoci máte stále šanci připojit se k této inspirativní výzvě, která může posunout váš podnikatelský sen na další úroveň.

Cílem Akademie je poskytnout ženám, které podnikají méně než 3 roky, nebo mají podnikatelský nápad, potřebné know-how a kontakty, aby mohly svůj podnik rozjet, zlepšit nebo posunout na vyšší úroveň. Tímto způsobem nejenže podporujeme ženskou ekonomickou nezávislost, ale také vytváříme prostor pro růst a inovaci v podnikání.

Akademii již počtvrté pořádá Business & Professional Women, nezisková organizace dlouhodobě podporující ženy v jejich ekonomické nezávislosti. Za programem stojí již druhým rokem koordinátorka Michaela Melicher. Program je veden skvělými facilitátorkami, mezi které patří Julie Válková, Šárka Jiřičná a Lucie Krausová, sama absolventka Akademie. Tato iniciativa je pořádána za podpory Velvyslanectví USA v České republice.

Co můžete očekávat:

Odborné vedení a zkušenosti: Facilitátorky Akademie nejsou pouze teoretici, ale také podnikatelky s bohatými zkušenostmi. Budou vám k dispozici s cennými radami a postřehy, které vám pomohou překonat překážky a dosáhnout úspěchu.

Praktické dovednosti: Program Akademie je navržen tak, aby vás vybavil nezbytnými dovednostmi pro efektivní řízení podnikání. Naučíte se plánovat, marketingovat, spravovat finance a budovat síť kontaktů.

Podpora a síťování: V rámci Akademie získáte nejen znalosti, ale také podporu kolem sebe. Seznámíte se s dalšími začínajícími podnikatelkami, které sdílí vaše vize a cíle. Budete mít příležitost navázat cenné kontakty a možná i budoucí obchodní partnery.

Mentoring: Mentoring od zkušených podnikatelek, které vám pomohou navigovat vaší podnikatelskou cestou a poskytnou vám individuální radu a podporu.

Certifikát: pro úspěšné absolventky je připraven certifikát Global School of Management Arizona State University.

Přihlásit se je možné vyplněním formuláře na webu BPWCR. Odborná porota poté vybere projekty s největším potenciálem růstu, s ohledem na regiony, ze kterých se ženy hlásí.

Uzávěrka přihlášek je 12. 3. 2024 o půlnoci. Program by měl potom začít v dubnu.

Reference předchozích účastnic jasně ukazují, že tento program přináší mnoho výhod:

„Líbila se mi hlavně celá atmosféra akademie. To, jak všechny účastnice sdílely své zkušenosti a dovednosti, vytváří bezpečné prostředí, kde se lze ptát na cokoliv.“

„Akademie je za mě celá super. Program Dreambuilder je velmi intuitivní a skvěle člověka provede vším co obnáší funkční business model. Velmi se mi líbil také pravidelný brainstorming s mentorkami a spolupráce s dalšími profesionály, kteří měli k tématu co říct. Akademie je díky tomu velmi komplexní.“

Pro další informace a případné dotazy neváhejte kontaktovat koordinátorku projektu. Všechny potřebné informace najdete také na webu Business & Professional Women.

Připojte se k Akademii pro začínající podnikatelky a dejte svému podnikání ten správný start! Nechte se inspirovat a rozvíjejte svůj podnikatelský potenciál!

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *