Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY PR ČLÁNKY

Podpořte prodej kvalitní zákaznickou podporou

S rostoucím počtem online obchodů se zvyšuje i důležitost zákaznické podpory. Pro podnikání je klíčová a rozhoduje o úspěchu společnosti. Když vznikne běžný problém s objednávkou, doručením nebo platbou, zákazníkovi by měl být poskytnutý rychlý a efektivní servis.

V online světě je zákaznický servis zúžený na telefonickou nebo e-mailovou komunikaci. Je důležité komunikovat srozumitelně a mít příjemné vystupování, které zákazníka povzbudí k dalšímu nákupu. Kvalitní zákaznická podpora v lokálním jazyku je ta správná cesta. V opačném případě může vzniknout negativní zkušenost, která vyústí k problémům s nízkou důvěrou a loajalitou. Ta se odrazí na nižších tržbách a špatné reputaci. Očekávání z hlediska podpory se zvýšila, a proto by mělo být vaším cílem vytvořit co nejpříjemnější zkušenost z nákupu. Protože bez ohledu na druh produktu nebo služby všichni očekávají, že jejich nákup bude rychlý a jednoduchý. V případě, že se zaměřujete na rumunský trh, bude pochopitelně lokální zákaznická podpora v rumunštině klíčovým faktorem pro zvyšování počtu zrealizovaných nákupů ve vašem e-shopu.

Důvěra je klíčová

Důvěra zákazníků vůči firmě je z dlouhodobého hlediska rozhodující. Vybudovat si „image“ značky, která se o svoje zákazníky zajímá a záleží jí na nich, vytváří velký počet spokojených a vracejících se zákazníků. To se kromě zvyšujících se tržeb projeví i na úspoře času a peněz. Protože získat nového zákazníka je časově a finančně mnohem náročnější než si udržet toho existujícího. Udržet si zákazníka je možné docílit správnou formou komunikace, ale důležitý je také správný výběr členů týmu zákaznické podpory a nelze podcenit ani sílu kvalitních překladů. Snažte se o kombinaci více komunikačních kanálů a nezapomínejte na personalizaci. Ta vám může pomoci odlišit se od konkurence.

Poskytnout zákazníkovi příjemnou zkušenost by měla být priorita. Stačí se už jen rozhodnout, zda přijmete nového zaměstnance na zákaznickou podporu, nebo tuto roli svěříte do rukou odborníkům společnosti Expandeco, která poskytuje komplexní služby pro expanzi e-shopů do zahraničí.

Zdroj obrázku: Expandeco

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *