Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY

RedAkční tipy na květen

Redakční tipy

Vypadá to, že nám „doba koronavirová“ pomalu končí a pravidla se začínají pomalu uvolňovat – pojďme se tedy podívat na zajímavé události, které nám přinese tento květen.

Světlo a stín moderních vztahů, aneb vztahy očima dvou párových terapeutů

13., 20. a 27. května, vždy 18-20h

V rámci karantény začalo hodně lidí revidovat nejen svá obydlí, ale i svou psychickou stránku. S tím souvisí i otázka partnerských vztahů, kterým se můžete podívat pod pokličku s párovými terapeuty Pavel Ratajem a H:o)nzou Vojtkem. Více o těchto webinářích naleznete na stránkách.

Dyzajn market Jaro

16. května – 17. května, 10-19h

Vzhledem k uzavření všech obchodů s oblečením a doplňky šatníky některých z nás zejí prázdnotou. Zaplnit je můžete originálními kousky z rukou českých tvůrců, které naleznete v areálu pražského Výstaviště Holešovice. Nepůjde zde ale pouze o oblečení a doplňky, nabídka je opravdu pestrá – koupit bude možné například i porcelán, dekorace, hračky nebo papírenské zboží. Celá akce bude probíhat za dodržení opatření spojených s nemocí Covid 19.

Vědomé kino 12 – Forrest Gump

17. května od 18h

Kdo nebude tuto neděli chtít trávit v zajetí módy, může se vypravit do trochu jiného kina – do kina vědomého. Promítání probíhají v prostoru Rybalka a seznam dalších promítání najdete na webu. Kino je unikátní v tom, že po skončení filmu probíhá diskuze nad daným filmem. Tentokrát to bude film Forrest Gump. Kdo by neznal známou hlášku z filmu: „Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, který kousek si vytáhneš.“

Vstupné je 150 Kč a v ceně je i občerstvení formou zdravého švédského stolu.

Online: Introduction to Python

18. května a 20. května

Od volnočasových aktivit se přesuneme k těm vzdělávacím – tento online kurz Úvod do Pythonu, tedy do jednoho z nejoblíbenějších programovacích jazyků, slibuje, že se naučíte základy za jeden týden – více informací naleznete na webu.

Exekutivní kurz – Mistrovství online marketingu

20. května v 9 h, popř. on-line

Další vzdělávací kurz, tentokrát zaměřený na on-line marketing. Po absolvování tohoto celkem komplexního kurzu byste měli umět např. zlepšit viditelnost vašeho webu, používat e-mailové kampaně a změřit jejich (ne)úspěch. Kurz se bude konat na VŠE a více informací je k dispozici na stránkách.

PR webinář: Strategická komunikace vašeho projektu

27. května v 16 h

V květnu se můžete vzdělávat i ohledně strategické komunikace vašeho projektu. Po absolvování tohoto praktického webináře sami zvládnete využívat nástroje PR pro váš projekt. Cena kurzu je 750 Kč a registrovat se můžete u Natalie Lorencové.

Social Impact Award: vyhlášení finalistů akcelerace

28. května od 18h

Social Impact Award je ocenění pro společensky prospěšné podnikání. 28. května představí 10 týmů svoje projekty, které chtějí postoupit do letní akcelerace. Vítězné projekty pak čeká např. podpora mentorů a expertů či přístup na vzdělávací workshopy. Tyto zajímavé projekty můžete sledovat on-line. Jako speciální host vystoupí CEO SIA International Jakob Detering. Registraci provedete ve formuláři.

Tipy na čtení

Kateřina Peřinová

Jsem velice rozmanitá osobnost, za svůj život jsem zkusila spoustu různých oborů a profesí a neustále se snažím neusnout na vavřínech a vymýšlet něco nového.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *