Zadejte hledaný výraz

ROZHOVORY

Za nejdůležitější považuji vnitřní impulz a vnitřní motivaci!

biorezonance, alergeny, terapie, masáže

Hodnotu zdraví sem si uvědomila ve chvíli, kdy jsem nemohla vstát a hýbat se. Měla jsem obrovské bolesti a nic nepomáhalo. Verdikt jednoho z lékařů byl: „S tím se musíte naučit žít“. A v tom okamžiku se to stalo! Zatmělo se mi před očima, představila jsem si, že s touhle bolestí bych měla žít ještě dalších možná 60 let. A najednou jsem měla jasno!

„Na to zapomeňte! Udělám všechno možné, jenom abych se uzdravila a bolesti zbavila.“ A tak se i stalo. Nějakou dobu trvalo, než jsem se dala své zdraví do pořádku. Na cestě za zdravím jsem hodně věcí vyzkoušela, nastudovala, pochopila. Dnes si ho opravdu vážím a svému tělu dopřávám pravidelnou péči a pozornost, vzpomíná na první impulzy naše akční žena, Renata Imrichová.

Jak vznikla myšlenka na tvé podnikání?

Je to téměř 20 let, co jsem měla zdravotní problémy, vyhřezlou ploténku a ukrutné bolesti. Přesto, že jsem pracovala jako zdravotní sestra, klasická léčba ani rehabilitace mi nepomáhaly. Nezbývalo, než hledat pomoc jinde. Na doporučení kamaráda, který uměl reflexní terapii, jsem se začala o tuto techniku zajímat. Přihlásila jsem se na kurz. Velmi mě to oslovilo. Měla jsem možnost zažít na vlastním těle, že když se ví jak na to, úleva a uzdravení přijde rychle. Vzpomínám si, jak jsem se posadila na masážní lehátko a pronesla jsem: „Takhle jednoduché to je? Tak to chci dělat.“ To byl ten první impulz. Postupně jsem se naučila různé masážní techniky. Když přišla nabídka, že je možnost jít pracovat do Brna, neváhala jsme ani minutu. Dala jsem výpověď a osamostatnila se.

alergeny, terapie, biorezonance, masáže

foto: archiv Renata Imrichová

Zvolila jsi dlouhou cestu sebevzdělávání. Co všechno jsi absolvovala?

Po absolvování gymnázia jsem se přihlásila na sociálně právní nástavbu. Při zaměstnání jsem ještě chodila na střední zdravotní školu. Pracovala jsem na Okresní správě sociálního zabezpečení a poté na Domácí péči jako zdravotní sestra. Absolvovala jsem masérské kurzy, kurz reflexní terapie, lymfodrenáže, aromaterapii, Dornovu metodu, studuji Ajurvédský institut a zajímám se o biorezonanci.

alergeny, terapie, biorezonance, masáže

foto: archiv Renata Imrichová

Jak přicházejí nové nápady a inspirace?

Důležitá jsou pro mě setkání se zajímavými lidmi, kteří mě nejednou inspirovali a motivovali. Naslouchám potřebám klientů, a důležité jsou také ty moje. Zajímám se o různé techniky, odzkouším si je a z toho, co mě nejvíc osloví, si vezmu to nejlepší a uvedu do praxe.

Kde vidíš největší plus ve tvém podnikání?

Možnost seberealizace v tom, co mě zajímá a baví. Možnost výběru, kterým směrem se vydám a kolik tomu chci věnovat energie.

Pokud pracujete v hlučném prostředí ve větším kolektivu lidí ??? máte stresující povolání, pro svůj klid byste měli…

Zveřejnil(a) Renata Imrichová – biorezonance, ajurvéda dne 14. leden 2018

Prozraď nám, je něco co bys vynechala při tvé práci?

Určitě komunikaci s nepříjemnými lidmi. A placení nájemného. Bylo období, kdy to byla velká zátěž.

Jak se stavíš k odpočinku?

Odpočinek je pro mě důležitý a dělám si na sebe čas. Pravidelně chodím do wellness, hodně čtu, ráda si pustím hezký film, poslouchám hudbu, medituji, chodím do přírody k vodě, a na kávu do kavárny s přáteli.

alergeny, terapie, biorezonance, masáže

foto: archiv Renata Imrichová

Jaké jsou tvoje sny a plány?

Inspirovat a naučit co nejvíce lidí dobře pečovat o své tělo a udržovat si ho zdravé. A ty ostatní sny a plány si nechám zatím pro sebe.

Jakou radu bys dala našim začínajícím akčním ženám?

Jako nejdůležitější považuji vnitřní impulz a vnitřní motivaci co chcete a proč. To vám dodá odvahu a sílu pustit se do něčeho nového.

Štítky

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *