Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY GASTRONOMIE PR ČLÁNKY

Světová vína v Praze

Pražský obchod s víny LÁHVE slavil nedávno již 3 letou existenci a slavilo se ve velkém stylu. Popřát k úspěchu a ochutnat lahodná vína přišla řada VIP včetně sommeliérů a věhlasných vinařů, jako například vinařství Volařík, Baraque, Atlantic Wines a další.

Součástí akce bylo i typické pohoštění, hudba a speciální degustace netradičních perlivých vín či portugalských fortifikovaných vín.

LÁHVE jsou známé především kvalitou svých vín téměř z celého světa za bezkonkurenční ceny. Na své si přijdou milovníci vína napříč celým spektrem. Koupit si zde totiž můžete kvalitní vína k večeři či posezení ale i špičková vína k výjimečným příležitostem.

Máme své sommeliéry, za každé víno, které zde prodáváme, ručíme. Vína opravdu vybíráme pečlivě a máme s vinaři velmi úzké a přátelské vztahy. O vínech u nás víme naprosto vše, takže opravdu garantujeme stoprocentní kvalitu,“ – říká majitel obchodu s víny Nikolaj Epifanov.

Pravidelně po celý rok pořádáme i vinné degustace, takže naši zákazníci mají možnost vína, než si je zakoupí ochutnat. Nyní, 24. dubna máme další degustaci, tentokrát to budou vína z vinařství Nešpor a Rajský, takže všechny srdečně zveme,“ dodává s úsměvem Nikolaj.

A pokud chctete opravdu ochutnat špičková vína, doporučujeme vám vyzkoušet některou z degustací nebo se prostě do obchodu rovnou vydat. Ochotně a rádi vám tam poradí.

Více informací na www.lahve-lahve.cz

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *