Zadejte hledaný výraz

E_KNIHY TIPY ŽURNÁL

Tipy na bonusy, které vám usnadní nejen práci na dálku

Home office

Současná situace vrhla asi většinu z nás do bezpečí našich domovů. Kdo mohl, vzal si home office. Že jste ještě nikdy z domova nepracovali? Nevadí, možná právě nastal čas začít. Třeba vám pomůže i některý z tipů na výhodné bonusy, které pro vás sbíráme.

Práce na dálku

Seberozvoj

Podnikání

  • Ocitli jste se kvůli zavedeným opatřením v podnikatelské krizi? Využít můžete bezplatnou konzultaci advokátní firmy eLegal.

Relax

  • Až večer uspíte děti nebo zahodíte počítač, vypněte u české filmové klasiky, která již delší dobu přibývá ke zhlédnutí zdarma na stejnojmenném kanále na youtube ve spolupráci Národního filmového archivu se Státním fondem kinematografie, společností DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agenturou, z.s. a společností Blue Sky Film Distribution, a.s.

Pro děti

Víte také o nějakých podobných bonusech, článcích, tipech? Dejte vědět i ostatním. Článek budeme postupně rozšiřovat, ať tu karanténu přežijeme ve zdraví my i děti! :)

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *