Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY PR ČLÁNKY

Tipy na univerzální vánoční dárky pro každého

Darujte hodinky

Nevíte si letos rady s výběrem vánočních dárků? Nevěšte hlavu. Přinášíme vám totiž univerzální tipy na dárky. Nezáleží na pohlaví, ani na věku. S našimi tipy totiž skutečně potěšíte každého.

První tip zní: darujte náramkové hodinky. Jsou nadčasové, praktické, nádherné a může je nosit úplně každý. Při koupi hodinek máte spoustu možností a výběr lze snadno přizpůsobit pohlaví, věku, koníčkům a stylu obdarovaného. Podívejte se například na hodinky značky Timex. Ty snoubí kvalitu s nádherným designem, a dokonce existují i modely licencované studiemi Walt Disney, tudíž jimi můžete obdarovat také děti.

Proč darovat hodinky?

Přemýšlíte, zda je darování hodinek tím správným nápadem? Díky hodinkám bude obdarovaný:

  • všude chodit včas,
  • vlastnit módní i praktický doplněk zároveň,
  • vědět, že vám na něm záleží.

Neumíte-li vyjádřit city, použijte k vyznání například originální Tommy Hilfiger hodinky, které to řeknou za vás. Tento kvalitní módní doplněk se může stát rodinným dědictvím, které bude prodáváno z generace na generaci.

Vsaďte na jedlý dárek nebo kvalitní tekutý mok

Radost o Vánocích uděláte také jedlým dárkem. Pokud se bude jednat o jedlou kytici či krabici s výběrem oblíbených lahůdek, obdarovaného nadchnete. Znalce můžete obdarovat i exkluzivním ginem, rumem, vínem či jiným luxusním alkoholem.

Darujte šperky

Dalším tipem je darování šperků. Ať už se rozhodnete pro prsteny, náramky, náušnice nebo řetízky, vhodně zvolený šperk potěší každého. Dejte si ovšem pozor na to, abyste se trefili do vkusu a inspirujte se šperky, které daný člověk nosí.

Darujte poukaz na cokoliv a kamkoliv

Každý z nás má ve svém okolí někoho, komu nerad kupuje dárky. Buď se jedná o člověka, který má vše, protože si rád dělá radost nákupy, nebo zkrátka tápete a nevíte, jaký dárek by mu udělal radost. Vyřešte tuto situaci jednoduše a darujte takovému člověku poukaz. Výhodou je, že poukazy lze věnovat opravdu na cokoliv a kamkoliv. Můžete tedy darovat poukaz do oblíbené restaurace, obchodu či do fitness centra.

Věnujte soukromý či společný zážitek

Lidé, kteří rádi sbírají zážitky zase ocení, pokud jim darujete zážitek. Může se jednat o zážitek pouze pro obdarovaného nebo třeba o společný rodinný zážitek, kdy se všichni společně vydáte na nějaký výlet nebo například společnými silami úspěšně vyřešíte únikovou hru. Pro milovníky adrenalinu zvažte ferraty, bungee jumping, let balonem nebo třeba jízdu v rychlém autě na závodním okruhu.

Zamyslete se nad výběrem vhodných dárků a vsaďte na značkové hodinky či šperky. Ty jsou totiž praktické a představují promyšlený dárek, který vydrží darovanému napořád. Pokud ovšem potřebujete i další inspiraci, vsaďte například na jedlé dárky, kvalitní alkohol, poukazy či zážitky.

foto: shutterstock

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *