Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY DIZAJN INSPIRACE MÓDA A STYL

Inspirace na nadčasové dárky pro vaše lásky

Přestože už běží povánoční výprodeje a čas výměny nevhodných dárků, máme pro vás tipy na dárky, kterými můžete své milované potěšit po celý rok. Protože nejen mužům, ale i ženám dokážou udělat radost praktické dárky – a obzvlášť, pokud vypadají úžasně. Už tedy nemusíte hledat ideální dárek pro svou lásku a čtěte, co může být nejen praktické, ale také elegantní a nesmí chybět v šatníku nikoho bez ohledu na pohlaví či orientaci.

Do práce i do města

Elegantní dámská kožená kabelka je ideální dárek a nadčasový praktický módní doplněk, který ženy doprovází denně a na každém kroku. Do práce, posluchárny, kanceláře, na nákupy či poklábosení s kamarádkami, pořád je po ruce. Bez ohledu na věk, srdce každé teenagerky, mámy, sestry, tety, kámošky, partnerky, manželky, ale i babičky zaplesá, dostane-li koženou kabelku. Dejte si záležet a vyberte ten správný model, protože to, co se hodí divožence, nemusí se líbit country womenke či vždy elegantně nahozené dámě. Co typ ženy, to typ a model kabelky – stačí si vybrat.

Při výběru kožené kabelky byste měli zohlednit:

 • Velikost kabelky, která je rozhodující. Větší modely klasických kožených kabelek jsou vhodné pro každodenní použití, vejde se do nich vše potřebné. Menší modely kožených kabelek jsou vhodnější pro procházku do města, nebo když se chystáme na nákup a stačí nám mít po ruce základní výbavu – mobil, peněženku a doklady.
 • Barva kabelky. Třeba zvážit, zda chcete darovat koženou kabelku v univerzálních barvách, jakými jsou černá nebo hnědá. Ovšem zajímavým prvkem, který ozvláštní každý outfit je barevná kabelka. Je už na vašem zvážení, jak dobře znáte milovanou osobu a která alternativa by se jí líbila víc.
 • Vlastnosti kabelky. Při výběru kabelky byste zároveň měli myslet i na to, jaké má popruhy, zda jsou nastavitelné nebo pevné, zda lze kabelku nosit na rameni, předloktí nebo v ruce. Zároveň si všímejte typu podšívky v kabelce. Zaměřte se také na řešení vnitřního prostoru kabelky, zda má předělovací část nebo vnitřní kapsy a jak je řešeno zapínání kabelky.
 • Péče o kabelku. U kožených výrobků je důležité myslet také na správnou péči, aby sloužily co nejdéle. Například jako doplněk ke kabelce můžete dokoupit sadu pro impregnaci a správné ošetřování koženého výrobku.

Skvělý dárek pro něj i pro ni

Velmi oblíbenými a zároveň praktickými doplňky pro dámy i pány jsou kožené batohy. Jsou to ideální společníci, kamkoli se vydáte. Praktický kousek, který vás nezklame svojí funkčností. Sbalíte si do něj vše potřebné a můžete vyrazit. Vybrat si můžete ze zajímavé nabídky. Ak chcete skutečně moderní batoh, sáhnete po zajímavých farbách i provedení.

Batoh s magnetickým zavíráním s odolnými popruhy se vám bude pohodlně nosit. Prostorný batoh s více kapsami bude dělat skvělou společnost na dlouhých i kratších cestách jak mužům, tak ženám. Moderní batoh s rolovacím zavíráním je skvělým doplňkem pro pány i dámy pro každodenní použití.

Možná víte, že dámské kabelky vznikly z různých typů původně mužských kabel, brašen, měšců či jiných typů zejména „profesního“ zavazadla. Ženy nosily po staletí své drobnosti pod šatami. Dnes je to v podstatě naopak, kabelky různých typů, druhů, modelů a designů jsou především dámský nejen módní, ale také praktický doplněk. Jistě, existují i pánské kabely či brašny a ideálním unisex kouskem je některý z mnoha modelů batohů. Opravdu si stačí jen vybrat.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

 • 1

1 komentář

 1. Dr Rush Qin 5. února 2022

  Dárci budou odměněni (850 000,00 USD), protože dárci krve A, O a B jsou naléhavě potřeba v nemocnici Narayana Medical Hospital. Nacházíme se v Indii, Velké Británii, Turecku a dalších zemích, takže pokud máte zájem, kontaktujte nás a okamžitě obdržíte vysokou odměnu. Všechny e-maily musí být zaslány na adresu (NARAYANAHEALTHCARE.IN@GMAIL.COM).
  Potřebuji ledvinu, abych si zachránil život. Děkuji, že jste připraveni zachránit můj život. (NARAYANAHEALTHCARE.IN@GMAIL.COM).
  More about this source textSource text required for additional translation information
  Send feedb

  Odpovědět

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *