Zadejte hledaný výraz

PR ČLÁNKY

Jak a proč používat samoopalovací krém?

Máte velmi citlivou pokožku, která je bledá a posetá pihami? Nebo jste majiteli citlivé pleti, co se málokdy po pobytu na slunci zbarví dohněda? Pokud jste odpověděli na jednu z otázek ano, jste majiteli fototypu jedna, popřípadě dvě. Ve zkratce to znamená jediné: špatně se opalujete a vaše pleť je po opalování zarudlá. Naštěstí existuje snadné řešení.

Proč používat samoopalovací krém?

Díky samoopalovacímu krému může mít vaše pokožka zdravý světle bronzový nádech celoročně. Již dávno neplatí, že samoopalovací krémy na vaší pokožce zanechají nevzhledné skvrny a mají podivnou vůni. Nejlepší samoopalovací krém vaši pokožku nejenom zbarví do bronzova, ale také ji hydratuje, vyživuje a je obohacen o ochranu před UV zářením. Můžete je tak používat pravidelně a bez obav.

Jak správně používat samoopalovací krém

Aby vše proběhlo, jak má a vaše tělo po aplikaci samoopalovací emulze vypadalo skvěle, dodržujte doporučený postup. Ten spočívá v tom, že před tím, než samoopalovací krém nanesete na pokožku, si dopřejete sprchu či koupel a celé tělo ošetříte peelingem. Tím se zbavíte nečistot a mrtvé kůže. K aplikaci samoopalovacího přípravku používejte speciální rukavici. Tento krok není podmínkou, ale zaručuje pohodlí. Po rovnoměrném nanesení krému po celém těle nechte krém vstřebat. Čím častěji budete samoopalovací krém používat, tím tmavší nádech vaše kůže získá.

S pravidelným používáním samoopalovacího krému dosáhnete téměř nemožného

Ačkoliv termín zdravé opalování podle odborníků neexistuje, protože sluneční záření může být ve větší míře škodlivé, s použitím samoopalovacích krémů jej vlastně dosáhnete. Samozřejmě se ale pobytu na slunci nevyhýbejte. Díky celoročnímu opálení díky samoopalovacím přípravkům nebude vaším cílem při pobytu na slunci zhnědnutí, ale pouze získat vitamin D a dobrou náladu.

Toužíte-li po bronzové a zdravě vypadající pokožce, nebraňte se používání samoopalovacích krémů, příjemně vás překvapí.

Zdroj obrázku: GaViAl / Shutterstock.com

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *