Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY

Otevírá se 12. ročník Equilibrium Mentoring Programme a šance pro vás

Hlavním cílem 10-měsíčního mentoringového programu od Britské obchodní komory, který trvá od září do června, je podpora žen v byznyse a na manažerských postech, které se chtějí dále rozvíjet. Equilibrium také podporuje ženy, které se vrací do pracovního prostředí po delší pauze, jako je mateřská dovolená nebo restart kariéry. Díky velkému zájmu Mentorů i Mentees z regionů a ze zahraničí bude příští Equilibrium organizováno hybridně – s akcemi fyzicky v Praze, ale také online. V současné chvíli je v programu zapojeno na 530 firem působících v Česku a ve světě a více než 1000 osob v komunitě Equilibrium. 

Primárními aktivitami programu jsou one-2-one mentoringové sessions, které jsou v gesci Mentees a Mentorů (výběr tématu a termínů). Mentoringové páry jsou pečlivě vybírány členy Steering Committee, dle jejich požadavků a dalších kritérií. Všichni účastníci jsou během roku pozváni na čtyři akce – Opening, Winter, Spring a Closing Session. Během celého programu se lze účastnit dalších 15 akcí (workshopů “jak být správný Mentee”, My Story, vzdělávacích akcí a dalších tematických workshopů). Součástí programu je také podpora ze strany BCC a helpline pro všechny účastníky. 

*****

Současný 11. ročník, který nyní probíhá, je nejsilnější za dobu 12 let pořádání programu a znovu jsme byli díky velkému zájmu schopni navýšit počet účastníků na neuvěřitelných 280 mentorů a mentees, tj. 140 mentoringových párů. Možnost online pořádání nám umožnilo otevřít program pro další účastníky v Brně a v Ostravě a otevřela se nám také cesta do dalších krajů Česka. Díky velkému zájmu ze strany účastníků programu jsme přidali další akce zaměřené na inspirativní talks, workshopy a networking. 

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *