Zadejte hledaný výraz

MÓDA A STYL TRENDY

Plesová sezóna v plném proudu. Víte, co na sebe?

Plesové trendy 2020

Půlka plesové sezóny je už téměř za námi, ale stále je na co se těšit. Víte s jakými šaty neudělat ostudu a jaké jsou letošní trendy? My ano!

Co na sebe, abyste neporušila pravidla

Některé plesy sice vyžadují přísný dress code, ale není to pravidlo. „Plesové šaty musí být dlouhé, pokud je to udané na pozvánce. Jinak mohou být i koktejlky,“ říká majitelka studia Agnes.

Pokud tedy není na poznámce uvedeno „black tie“, můžete si dovolit i kratší šaty. I tak se ale vyhněte mini šatům, ty si raději schovejte na příští silvestrovskou párty.

Jaké jsou letošní trendy

Letošních trendů je celá řada: „Holá záda, hluboké výstřihy a rozparky na sukni.“ Zaručeně okouzlíte také jednoduchými splývavými nebo obepnutými střihy.

Československý ples 2020 (foto: Martin Řezáč)

Z barev letos „letí zelená a červená barva. Novinkou jsou všechny lurexové třpytivé materiály.“ Pokud chcete zazářit vsaďte na lesklé třpytivé látky, zdobení a flitry. Zapomeňte také na čisté „malé černé“ i ty musí letos házet alespoň odlesky. Případně je rozjasněte lehkými romantickými květinovými vzory.

Vsaďte na odborníka!

Z takového množství nádherných šatů a trendů je těžké vybírat. Naštěstí existují odborníci, kteří vám rádi poradí, ať už jdete na ples poprvé, nebo prostě jen chcete oslnit.

Majitelka salonu Agnes se „vždy dívá na typ zákazníka a barvu pleti, vlasů a postavu. Samozřejmě záleží i na druhu akce.“ Naší majitelce Martince Novotné poradily v jejím salonu nádherné zelené šaty, se kterými sklidila obrovský úspěch. Sama by se pro ně však nikdy neodvážila. Nebojte se, že vás bude někdo nutit, v salonu jsou odbornice „vždy upřímné a snaží se vás přesvědčit, ale né za každou cenu. Je to vždy takový příjemný rozhovor neboli poradenství.“ Finální výběr je ale vždy na vás!

Martina Novotná Československý ples 2020

Československý ples 2020 – Martina Novotná s mužem (foto: Martin Řezáč)

Ať už zvolíte pomoc odborníka, nebo ulovíte nějaký krásný kousek v konfekci, přejeme vám krásný večer!

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *