Zadejte hledaný výraz

PR ČLÁNKY

Vytvořte si fotoknihu života: tyto důležité okamžiky v ní musíte mít zaznamenané

Fotoknihy jsou v poslední době stále oblíbenější a zajímá se o ně čím dál více lidí. Jsou perfektním dárkem pro někoho, na kom vám záleží. Můžete s nimi nahradit klasická fotoalba, která už se dneska příliš „nenosí“. Nebo si jimi udělejte radost vy sami. Třeba tím, že si vytvoříte fotoknihu života. Dáme vám tipy, jaké důležité okamžiky v knize určitě nezapomeňte zmínit.

Dětství

Pokud budete fotoknihu vytvářet pro sebe, začněte narozením. Můžete sem přidat fotky z porodnice a udělat si takový malý výčet prvního roku života. Vyhrajte si s tím, jak fotografie poskládáte. Můžete k nim přidat i text, například si napsat, kde jste se narodili, jaké byly vaše míry a podobně.

Studium

V životě každého z nás hraje studium důležitou roli. Vzdělání se nevyhneme, a když se nad tím zamyslíte, vezme vám pořádný kus života. Proto určitě patří í do vaší životní knihy. Několik let strávených na základní i střední (případně vysoké) škole určitě zanechá spoustu vzpomínek, které si budete chtít uchovat v paměti. Zakomponujte do fotoknihy snímky z maturitního plesu, promocí, nejlepší momenty s přáteli na koleji a podobně.

Svatba

Máte-li za sebou tento výjimečný den, je celkem logické, že se v knize musí objevit. Využijte akce na fotoknihu a pořádně se při tvorbě rozšoupněte. Může mít několik desítek stránek, na které se vám všechny důležité okamžiky určitě pohodlně vejdou. Navíc můžete využít i tematické obrázky, „samolepky“ a s nimi si knihu ozvláštnit a doladit přesně podle svých představ.

Děti

Narození dětí je bezesporu výjimečný okamžik v životě. Proto by ve vaší knize života určitě neměl příchod potomků na svět chybět. Připomeňte si těhotenství, porod, první krůčky i narozeniny – zkrátka vše, co chcete mít stále v živé paměti, jako by se to stalo teprve včera.

Důležité životní okamžiky můžete „schovat“ do knihy a mít je tak pěkně pohromadě. Pokud chcete mít fotky svých nejbližších na očích neustále, využijte možnost pro vytvoření fotokalendáře. Ten si pak můžete postavit na stůl nebo pověsit na zeď.

Foto: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock.com

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *