Načítá se

Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY

Babes na scéně

Na české hudební scéně se objevila nová dívčí kapela. Říkají si Babes a tvoří ji čtyři nádherné slečny – Kristýna Svěcená, Adéla Zouharová, Karolína Hrzánová a Laura Botková.

Ve čtvrtek 26. ledna v řecké restauraci FILEMA se konal křest jejich prvního videoklipu s názvem SVĚT JE NÁŠ.  Kmotrů měl hned několik, a to Štěpánku Duchkovou, Petru Vojtkovou, Natálii a Denisu Grossovou a Jiřího Ployhara.

Večerem provázel moderátor a komentátor Petr Svěcený, jehož dcera je jednou z členek Babes.

Hudbu k videoklipu složil známý skladatel Zděněk Hrubý a texty vytvořila muzikálová hvězda Michaela Nosková. Producentem dívčí kapely je Jan Lengyel, který se ke spolupráci s novou dívčí kapelou vyjádřil: „ Holky mě oslovily ohledně spolupráce a mně se to líbilo. Přesvědčily mě svým výkonem a i talentem a houževnatostí, kterou mají. Navíc v nich vidím velký potenciál a věřím, že když budou opravdu makat, mají před sebou slibnou kariéru. Zděněk i Míša jsou profesionálové, takže klip má vše, co má správný klip mít.“

Petr Svěcený na křestu přiznal, že přestože je sport jeho vášní, hudbu vždy miloval a miluje a je součástí jeho života. Teď to bude platit zřejmě dvojnásobně, neboť jistě bude podporovat i svoji dceru.

Poblahopřát ke klipu přišla i spousta dalších významných osobností z oblasti showbusinessu .

Takže Babes nyní nastartovaly svoji hudební kariéru a my budeme věřit, že SVĚT JE JEJICH.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *