Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY BYZNYS EVENTY ROZHOVORY

Konference Ženy v byznysu vám otevře dveře do podnikání

Podnikáte a chcete načerpat novou inspiraci a know-how? Máme pro vás tip na konferenci, která bude nabitá obojím. Čeká na vás množství přednášejících, workshopy a networking s úspěšnými osobnostmi z podnikatelské scény. Potkáte ženy i muže, kteří určitě mají co předat ostatním.

Konference Ženy v Byznysu je pro každou podnikatelku a ženu na volné noze, i tu začínající, která má chuť se dozvědět praktické informace pro své podnikání, konkrétně know-how a inspiraci pro svůj byznys přímo od lidí z praxe.

Využijte slevový kód na konferenci – stačí zadat při koupi vstupenky: AKCNEZENY100 a získáte 100 korun slevu

Vybraná témata přednášek a workshopů pomohl ženám v rozběhu vlastního byznysu, a to i když měly děti, nebo se chystaly na mateřskou dovolenou.

„Tento rok máme velmi důežité téma, které je základ všeho. Čas = náš nejcennější zdroj. Protože čas nejde vydělat, ani vám ho nepůjčí v bance. Můžete ho jen prospěšně využít. A je na vás, jak to uděláte. V životě totiž není jen položka kariéra a byznys, ale také rodina, zábava či odpočinek. Cílem konference je předat zkušenosti, jak nejlépe s časem nakládat od lidí přímo z byznysu. Naučí vás, jak si stanovit priority nebo vám ukáží, kde časem nejvíce plýtváte a možná o tom nevíte. Také vám předáme osobní rady od pěti přednášejících o tom, jak v byznysu ustát nečekané změny. Konference vás vtáhne do dění. Bude plná anket, diskuzí, kvízů a společnou platformou bude aplikace Eventee, kde se můžete v průbehu celé konference i po ní propojit. Čekejte také řízený networking, kde dostane prostor každý a napárujeme vás tak, aby kontakty byly pro vás užitečné:“ doplňuje Kateřina Tygl – zakladateka konference.
„Zakládáme si na tom, že přednášky neprodáváme. Velmi oblíbené jsou ale panelové diskuze, kde se můžete dozvědět skvělé rady a navíc z různých pohledů různých lidí. Můžete se těšit na celodenní akci nabitou přednáškami a panelovými diskusemi. Nechybí ani networking. Na konferenci bude vystupovat i zakladatelka akčních žen, Martina Novotná. Přednášet bude v čase 18:35 – 19:35, v panelové diskusi mateřství a byznys: Jak si to správně nastavit“.

Kde se akce koná?

Konference Ženy v byznysu bude 22. dubna jako živý přenos ze studia Hub Hub v Perlové ulici v Praze

Víc informací o konferenci najdete zde: https://zenyvbyznysu.cz/konference/. Prvních 50 vstupenek získá záznam z konference zdarma.

Přednášející:

Denisa Havrdová – výkonná ředitelka Papelote

Tomáš Jindříše – Managing Partner, Dark Side

Dalibor Pulkert – Co-founder & Managing Partner, Outboxers. Autor Ideabox.

Michala Hergetová – Moderátorka

Martina Vítková – spolumajitelka a finanční ředitelka, NWT a.s.

Ivana Rosová – Founder, CEO & Chief Designer, Ivana Rosová Fashion Group a HR Consultant

Kateřina Kadlecová – CEO v USSPA, s.r.o.

Simona Kijonková – CEO & Founder, packetů Group

Bohdana Goliášová – zakladatelka Tvůrci v praxi, Živnostník roku JM

Jiří Benedikt – lektor dovedností budoucnosti a inovátor

Kateřina Říhová – zakladatelka a majitelka módní značky Reparáda

Jitka Štádlerová – lektorka, Koucký, organizátorka akcí

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *