Zadejte hledaný výraz

APLIKACE BLOG INSPIRACE TECHNOLOGIE ŽURNÁL

8 super aplikací, které vám nesmí chybět!

Jaké aplikace vám nesmí chybět

Technika může být peklo, ale taky může skutečně ulehčit život a bytí. Pro chytré telefony existuje v současné chvíli miliony různých aplikací, z nichž některé nám mohou ulehčit život více než jiné.

Kdo není fanouškem aplikací, může namítat, že jsou zbytečné. Jasně, když člověk chce, vystačí si s vlastní hlavou, papírem a tužkou. Ale na druhou stranu – proč nevyužít vymožeností, které dnešní doba nabízí?

V tomto článku vám dáme tip na 8 aplikací, které vám rozhodně nesmí chybět v telefonu, a které vám ulehčí život.

1. Stocard

Máte ráda věrnostní karty? A máte jich tolik, že už nevíte, kam je dát? Místo peněženky je „naházíte“ do Stocard. Je to aplikace, do které nahrajete svoje věrnostní karty a z té je potom můžete používat. Má to hned několik výhod – nemusíte hledat u pokladny správnou věrnostní kartu hodinu, nemusíte je tahat všude s sebou a nestane se vám, že byste ji zapomněla (pokud tedy nezapomenete telefon).

2. Meteoradar

Předpověď počasí má každý telefon v sobě snad automaticky. Meteoradar je ale lepší v tom, že vám ukáže, kudy aktuální oblačnost směřuje, a jak silný déšť bude. Máte teda lepší přehled a větší jistotu v tom, že předpověď skutečně vyjde.

Prečo si kúpiť elektromobil?

3. TO-DO list

Moje oblíbená aplikace! Pokud máte hodně úkolů každý den a pokud se ráda díváte na to, jak je postupně odškrtáváte, pak je pro vás TO-DO list jako dělaný! Jednoduše si do seznamu napíšete svoje úkoly a pak je jeden po druhém odškrtáváte tak, jak je plníte.

4. IMindMap

Tato aplikace pracuje s myšlenkovými mapami a umožní vám vytvořit vaši myšlenkovou mapu v telefonu za pár vteřin. Poslouží vám především pokud myšlenkové mapy využíváte, nebo pokud s jejich pomocí plánujete.

5. Spendee

Tato aplikace Vám umožní sledovat tok vašich peněz, a to na všech účtech, které máte. Umožňuje taky finančně plánovat, nastavovat různé limit, sledovat, kam finance nejvíce tečou a podobně. Prostě usnadní vaši práci s financemi.

6. Pocket

Tato aplikace umožňuje „odložení“ článku, na který jste online narazila, ale zrovna nemáte čas ho přečíst (ačkoli byste chtěla). Až budete mít chvíli pro sebe jednoduše aplikaci otevřete a všechno, co jste si do ní založila, přečtete.

7. Waterlogged

Tato aplikace Vám umožní sledovat váš pitný režim a upozorní vás, pokud jste dlouho nepila, abyste se napila. Zároveň vám vypočítá, kolik tekutin je pro vás optimální vypít a bude vás hlídat.

8. Nákupní lístek

Název hovoří sám za sebe. Hold s moderní technologií papírovým seznamům na ledničce odzvonilo. Výhodou aplikace je, že spočítá i očekávanou hodnotu nákupu.

Která z aplikací vás zaujala? Nebo znáte nějakou, která nám tady chybí a rozhodně by neměla? Dejte nám to vědět do komentáře!

10 tipů na skvělý podcast

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *