Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY MÓDA A STYL

Dámské teplákové soupravy: trendy Y2K styl

Jestliže máte rády pohodlné oblečení, zařaďte do svého šatníku alespoň jednu teplákovou soupravu v Y2K stylu. Že nevíte, kde se tento trend vzala a jak taková mikina a tepláky v Y2K stylu vypadají? Nemusíte zoufat, my vám to na následujících řádcích rádi prozradíme. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi!

Co je to Y2K móda a jak by měla vypadat tepláková souprava v tomto stylu?

Zkratka Y2K se používá pro označení stylu oblékání, který připomíná módu z roku 2000. V kolekcích módních značek v Y2K stylu tak najdeme oblečení s vysokým pasem, výrazné barvy a extravaganci. Oblečení v Y2K stylu je velmi pohodlné. Střihy oblečení jsou vzdušné a energické. Do outfitů v Y2K stylu patří i širší nohavice, výstřihy a volánová trika. Teplákové soupravy v Y2K stylu jsou plné barev. Široký výběr teplákových souprav v Y2K stylu najdete také na oblíbeném e-shopu Bolf. Tady si vybere trendy teplákovou soupravu v módních barvách i ta nejnáročnější z vás.

Jaké barvy, vzory a motivy jsou pro teplákové soupravy v Y2K stylu typické?

Aby byla naše tepláková souprava v Y2K stylu vyšperkovaná do posledního malého detailu, musí mít i trendy barvu. V letošní sezóně pofrčí teplákové soupravy v přírodních a v pastelových odstínech. Pro Y2K módu je typická barevnost. Barvy musí být zářivé a měly by zaujmout hned na první pohled. Volit můžete růžovou, pistáciovou i světle modrou barvu. Vyhýbat se však nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou barvy univerzální, které z módy nevychází. Teplákovou soupravu v zmíněných barvách tak lehce sladíte i s dalšími pestrobarevnými módními doplňky nebo s obuví se vzory a s motivy. V letošní sezóně budou in ty zvířecí a květinové. Svoje místo na trhu však mají i klasické kostky, puntíky a proužky. Pamatujte však na to, že bychom to v outfitu v Y2K stylu neměly se vzory a s motivy přehánět. Vždy si vyberte jeden typ vzoru a toho se držte. Příliš vzorů a motivů v jednom outfitu by mohlo působit až chaotickým dojmem. A toho se chceme vyvarovat. Pro teplákové soupravy v Y2K stylu je typický i potisk.

S jakými módními doplňky a s jakou obuví kombinovat teplákovou soupravu v Y2K stylu?

K teplákové soupravě v Y2K stylu se skvěle hodí pohodlné mladistvé sneakersy. Ty mohou mít mnoho podob. Vždy však musí mít dobře odpruženou podrážku, která bude vhodně tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Na trhu jsou módní sneakersy v nízké i v kotníčkové podobě. Vyšší kotníkové modely sneakersů zakomponujte zejména do teplákových souprav, u kterých mají kalhoty zúženou nohavici. Trendy boty v nich vyniknou v celé své kráse. K teplákové soupravě v Y2K stylu můžete zvolit i trendy ledvinku. Ta je opět v módě a můžete ji nosit na více způsobů. Kdysi bylo zvykem, že se zapínala pouze kolem pasu. V dnešních dnech ji můžete zapnout i do kříže jako tašku přes rameno. Kapsa může směřovat na různou stranu. Y2K styl je uvolněný a nemusíte se bát ani extravagantních prvků. K teplákové soupravě v Y2K stylu můžete přidat i pohodlnou baseballovou kšiltovku nebo truckerku. Ta se hodí zejména na teplé jarní a letní měsíce. V zadní části totiž disponuje praktickou síťkou, díky které se jen tak nezapotíte.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *