Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY DOPORUČENÉ PODUJATIA ROZHOVORY UMĚNÍ

Česká ,,gospelka“ Leona Gyöngyösi chystá po covidové pauze Gospel Night

Leona Gyöngyösi je žena, o které můžete ostatním vyprávět, vychvalovat ji a básnit o ní. Kamkoliv přijde, tak přináší hurikán pozitivní energie. Tuhle gospelovou zpěvačku musíte prostě zažít, vidět a slyšet naživo, protože tohle se nedá vyprávět. Svou cestu plnou dřiny, práce, překážek a pádů si vyšlapala sama a rozhodla se řídit srdcem. Nestojí za ní agentury, milionáři ani bohatí producenti. Sama vytvořila projekt Gospel Night, který letos slaví 8 let.

Leono, jak se máš, co je u tebe nového?

Mám se krásně, děkuji za zeptání, zažívám teď krásné období plné práce a příprav na 8. ročník hudebního projektu Gospel Night, který je konečně po dvouleté pauze kvůli covidu zpět. Jinak by to byl už jubilejní 10. ročník. A co je nového? Ono se pořád něco děje, ale nejnovější je to, že jsem se stala centrální, víkendovou moderátorkou velmi úspěšného a známého Hitrádia a to znamená, že můj hlas je slyšet úplně po celé republice. /smííííííích/

To je krásná zpráva, jak ses k tomu dostala?

Dobrá otázka. Bylo to v první vlně covidu, když jsme nikdo z nás nevěděl, co se děje a co bude dál. Rozhodla jsem se jednoho večera, že rozešlu svůj umělecký životopis do českých rádií, že by mě rádio neskutečně bavilo a zároveň bych zůstala stále ve svém oboru. Nečekala jsem tak obrovský zájem ze strany rádií. Pozvali si mě na hlasové zkoušky, a už to bylo. Vybrala jsem si Hitrádio, protože jejich hudbou mi bylo nejblíže. Pak už to všechno šlo strašně rychle a já jsem objevila novou radost ve svém životě a to je být moderátorem v rádiu. Kdybych ti tu vyprávěla celou tu cestu, jak jsem se dostala až tam, kde jsem, tak to je rozhovor na několik stránek. /smííííích/

Každopádně jsem neskutečně vděčná za tuhle příležitost a důvěru ze strany rádia, a že se můžu rozvíjet dál. Mám kolem sebe skvělý tým kolegů, šéfa a v takovém prostředí se pracuje s radostí a úsměvem. Do práce se prostě těšíš. Hitrádio je dokonce hlavním mediálním partnerem Gospel Night.

Na co se letos můžeme těšit na Gospel Night?

Koncert bude v neděli 18.12. v Betlémské kapli. To už je taková tradice a já věřím, že to bude opět zážitek. Na pódiu bude přes 30 hudebních umělců, kdy každý má svou danou úlohu od produkce až po zpěváky. Našlapaná kapela, sbory, zpívající hosté. Dokonce opět přiletí i moji kamarádi z USA a myslím si, že si každý najde to své. Co se komu líbí od opery, rocku, popu, soulu, atd. Bude to večer plný krásných, hudebních emocí, zapomeneme na chvilku na dění kolem nás a necháme se vtáhnout do kouzla gospelové hudby.

Hosty vždy vybírám podle toho, jestli mají návštěvníkům co předat bez ohledu na to, jestli jsou známí nebo neznámí. Jde o tu emoci, projev, sílu hlasu. Myslím si, že letos se máte opravdu na co těšit. Lístky jsou v prodeji na ticketlive.cz

Jak se těšíš na Vánoce?

Pro mě je to jedno z nejkrásnějších a zároveň nejvytíženějších období, protože se téměř nezastavím, ale miluji je. Plno koncertů a zážitků. Moc se na to vše těším. S rodinou máme tradiční a krásné Vánoce.

Tak my ti přejeme ať se koncert vydaří a vše, co si v životě přeješ, a vidíme se v Betlémské Kapli.

Děkuji moc za milý rozhovor a těším se na vás všechny.

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Související články