Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY PR ČLÁNKY

Zásnubní prsteny a drahé kovy – který je ten pravý?

Žádost o ruku je velkou událostí. Moment, kdy muž poklekne na jedno koleno a požádá svou vyvolenou o ruku rozhodně není přežitek. Jak vytvořit dokonalý moment? Kromě času a místa je důležitý také výběr toho správného zásnubního prstenu. Čím se při jeho výběru řídit a které drahé kovy jsou pro zásnubní prsteny jako stvořené?

Prsten s diamantem – klasika, která potěší

Rádi dodržujete tradice a zásnuby jsou něčím, co chcete udělat klasickým způsobem? V takovém případě je volba zásnubního prstenu zcela jasná: prsten s diamantem. Diamanty jsou stále nejpopulárnější volbou, když přijde na zásnuby, proto není divu, že zásnubní prsteny s jedním, dvěma a více diamanty seženete v širokém množství barev, tvarů i stylů. Nemluvě o tom, že diamant vypadá skvěle zasazený do žlutého i bílého zlata, a to už vůbec nemluvíme o platině.

Personalizovaný zásnubní prsten

V případě, že se rádi odlišujete od davu a chcete, aby váš zásnubní prsten byl naprostý originál, který nikdo jiný nenosí, skvělou volbou jsou unikátní personalizované šperky. Budoucí nevěsta tak může na prsteníčku levé ruky hrdě nosit prsten se jménem svého nastávajícího, oblíbeným symbolem nebo třeba iniciály. Vaše možnosti při výběru personalizovaných šperků jsou téměř neomezené.

Zlato neztrácí na popularitě a řadí se k stálicím

Pojďme se na výběr zásnubních prstenů podívat také z pohledu volby materiálu. Největší popularitě se mezi drahými kovy rozhodně těší klasické zlato, ať už žluté nebo bílé. Pro spoustu lidí je totiž právě zlatý prsten synonymem luxusu a elegance. Je-li budoucí nevěsta nositelkou zlatých šperků, zlatý zásnubní prsten dokonale doplní její sbírku.

Přehlížená platina se konečně dostala na zasloužené výsluní

Platina je dražší než zlato, ale málokdo to ví. I proto je s podivem, že ji tolik let trvalo, než si mezi nositeli prstenů získala nějaké fanoušky. Platina si skvěle rozumí s diamanty a je tvrdým kovem, který ani po letech neztrácí svůj lesk. Pokud toužíte po prstenu, který vydrží po celou dobu manželství v perfektním stavu, platina je tou pravou volbou. Mimochodem, platinový zásnubní prsten je vhodný také pro nevěsty, které měly v minulosti špatné zkušenosti se snášenlivostí prstenů – platina je totiž hypoalergenní.

Ať už se rozhodnete pro klasiku v podobě zlatého snubního prstenu, nebo se vydáte cestou platinových prstenů, pokud se trefíte do vkusu nevěsty, budete o krok blíže ke kladné odpovědi na vaši nabídku. Kromě volby drahého kovu je také důležité zvolit správný typ prstenu. Vydáte se tradiční cestou prstenu s diamantem nebo chcete svou budoucí ženu potěšit personalizovaným prstýnkem?

Zdroj foto: Vlad Teodor / Shutterstock.com

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *