Zadejte hledaný výraz

VZTAHY

Striptýz ve vztahu – jak může zpestřit nebo ohrozit partnerský vztah a je vnímaný jako forma nevěry?

Striptýz může být ve vztahu šedou zónou nejen co se týče nevěry, ale i během intimních chvil. Pro někoho je to příjemné a vzrušující zpestření, pro jiné páry je to tabu. Někteří si striptýt dokonce rádi vychutnají i mimo domácí ložnici v klubu nebo podniku. Je to něco, co byste měli partnerovi tolerovat? 

Zdravá komunikace ve vztahu 

Jedním z klíčů ke šťastnému vztahu je pravá upřímná komunikace. Bez ní nebudou fungovat nejen partnerské vztahy, ale ani ty rodinné a přátelské. V první řadě si jasně stanovte, co od vztahu očekáváte vy, co očekáváte od partnera a co on od vás. 

Stává se, že partneři si jsou nevěrní vlastně nevědomky, protože si nestanovili hranice toho, co už za nevěru považují. Pro vás může být chatování si s opačným pohlavím nevinné, ale partnerovi se už pozdávat nemusí. Je přirozené, že máme každý jinak nastavené hodnoty, proto byste si o nich měli povídat a najít společný konsenzus. 

A jak zdravou komunikaci ve vztahu udržet? S tím vám rádi poradíme: 

 • Přemýšlejte o tom, co chcete říct, než to řeknete 
 • Netrestejte se tichem, pokud vám něco vadí 
 • Zkuste se vcítit do kůže toho druhého 
 • Nezapomínejte na doteky 
 • Negativní věci říkejte s citem 
 • Dejte bokem to, co vás ruší 
 • Poslouchejte partnera, co vám říká 
 • Neurážejte se
 • Nezvyšujte hlas
 • Pro důležitá témata zvolte vhodný čas
 • Především buďte upřímní 

Podívejte se na tipy a inspirace, jak můžete uzdravit váš partnerský život.

Férovost ve vztahu 

Buďte k sobě féroví i co se týče striptýzu. Je iracionální, abyste s kamarádkami šly na pánský striptýz a později se hněvaly na partnera, až udělá to samé. To samé samozřejmě platí i naopak. Důležité je, aby stanovená pravidla platila stejně pro oba. 

TIP: Inspirace pro muže – jak se stylově obléct na svatbu.

Striptýz a nevěra 

Už odmalička se v pohádkách střetáváme s láskou, při které všechno ostatní přestane existovat. Ve skutečném světě to tak však nefunguje. Napříč tomu, že vašeho partnera či partnerku milujete, neudělalo to z vás asexuály. Je přirozené cítit žárlivost, pokud se partner dívá na někoho jiného, ale je důležité si uvědomit, že striptýz nebo pornofilm vám partnera neukradnou. 

Zákazy, kontrola a citové vydírání vztahu neprospějí 

Pokud budete svému partnerovi neustále něco zakazovat, za chvíli začne přemýšlet o tom, jak z takového vztahu odejít pryč. Pokud budete partnera neustále omezovat, může se stát, že zatouží po vzpouře nebo vám začne lhát. 

Také nemůže správně fungovat vztah založený na ultimátech a vydírání. “Pokud půjdeš na rozlučku se svobodu, tak se s tebou rozejdu.” Věty podobného typu nemají ve zdravém vztahu co dělat. Dávat partnerovi ultimátum je dokonce považováno za manipulativní techniku a může vztah poškodit.

Kontrola partnera by měla být také za hranicí toho, co ve vztahu můžete. Nevyslýchejte partnera jako na policii a ani mu neprohlížejte telefon. Stejně tak by se tato invaze do soukromí nelíbila ani vám. 

Pokud jste svého prince na bílém koni ještě nenašli, pomohou vám tipy jak najít lásku bez přetvářky. 

Návštěva strip-klubu

Photo by Timur Garifov on Unsplash

Návštěva strip-klubu může být úplně nevinnou záležitostí. Důležité je, abyste svému partnerovi důvěřovali. Pokud se i po upřímném rozhovoru cítíte nejistě, ale chcete mu důvěřovat, povídejte si o tom, co tam bude dělat a stanovte si hranice toho, co je v pořádku a co ne. 

Proč je přirozené, že máte obavy?

Obavy přináší hlavně představa, že jedním výletem do strip-klubu a pár drinky to nekončí. Mnoho žen se obává právě toho, že během návštěvy dojde na víc než jen na tanec. Je třeba si ale uvědomit, že pro profesionální tanečnici v klubu váš partner pravděpodobně není o moc zajímavější než ostatní klienti a ona nemá důvod se o něj zajímat nad rámec své pracovní činnosti. 

Další pochopitelnou obavou je, že taková návštěva vzbudí ve vašem partnerovi touhu po posouvání hranic vašeho vztahu nebo dokonce po nevěře. Faktem však zůstává, že rozhodnutí o nevěře je na vašem partnerovi. Pokud vás podvést chce, nepotřebuje k tomu strip-klub ani tanečnici. Mnoho aférek se odehrává na mnohem běžnějších místech. 

Nezapomínejte na to, že rozlučka se svobodou může být i bez striptýzu. Nemusíte být za každé okolnosti k návštěvě strip-klubu tolerantní, například pokud váš partner zradil vaši důvěru už v minulosti. 

Jak se vyrovnat se žárlivostí 

Žárlivost je úplně přirozená emoce a nemusíte se za ni vůbec stydět. Je ale důležité umět tyto pocity správně zpracovat, neignorovat je. Dušení žárlivosti v sobě patří k chybám, jakým byste se při budování partnerského vztahu měly vyhnout

Pokud žárlivost přetrvává příliš dlouho, může se stát toxickou. Psychologové varují před nevyřknutou žárlivostí, která se bude nabalovat a může zničit váš vztah. Mluvte tedy se svým partnerem o těchto pocitech a bojujte proti nim společně. 

Nesrovnávejte se 

To, že na sobě chcete pracovat, je výborné, ale měly byste si odpustit srovnávání sebe sama s někým dalším, protože tím se zbytečně vystresujete. Myšlenky typu “jiné ženy jsou hezčí, chytřejší, vtipnější…” vůbec nejsou na místě. Váš partner vás miluje právě proto, jaká jste. 

Zvyšujte své sebevědomí 

Toto není rada jen do vztahu, ale i do života. Zdravé sebevědomí je jedním z klíčů k pozitivní náladě a spokojenějšímu životu. 

Pokud jste si vědomy své krásy a inteligence, jste zajímavé a hrdé samy na sebe, nebudete žárlit s podezřením, že máte soupeřku. Abyste si co nejsnáz zvýšily sebevědomí, udělejte vše proto, abyste skutečně měly být na co hrdé – starejte se o sebe, rozvíjejte své schopnosti a snažte se být zajímavé pro sebe i pro ostatní. 

TIP: Abyste se cítily krásné, oživte svůj outfit unikátními elegantními doplňky a dámskými hodinkami. 

Myslete pozitivně 

Když vás přepadnou negativní myšlenky, zkuste nejjednodušší možnost autotréninku a pokuste se negativní myšlenky přetransformovat na ty pozitivní. Nahraďte myšlenku “Nemá mě rád, má jinou” na “On miluje jen mě, jsem pro něj ta nejkrásnější, má jenom mě.” Jakmile zabloudíte v myšlenkách k něčemu špatnému, zopakujte si svá pozitivní tvrzení a zkuste jim upřímně věřit. 

TIP: Víte jak se zdokonalovat v lásce a jak víc milovat? 

Důvěřovat partnerovi může být náročné 

Často právě chybějící důvěra v partnerovu věrnost je důvodem žárlivosti. Budovat důvěru ve vztahu je náročné a obnovit takovou, která už byla narušená, je ještě těžší. Abyste vybudovaly důvěru ve vztahu, měly byste: 

 • Komunikovat – je třeba si povídat, sdílet nedorozumění, rozdíly, nejasnosti, ale i radost, úspěchy a příběhy. Komunikace je cesta k silnému vztahu 
 • Dopřát si navzájem prostor – oba partneři potřebují prostor pro své záliby, koníčky, přátele, aby se zachovala jejich osobitost 
 • Nepodceňovat společné aktivity – je důležité, abyste si s partnerem vytvořily společné zážitky, které se později přemění na společné vzpomínky. Aktivně strávený čas postupně sbližuje
 • Dodržovat vaše vlastní pravidla – každý vztah je jiný, tak jako jsou odlišní partneři. Proto není možné srovnávat se s jinými vztahy. Vytvářejte si spolu vlastní pravidla, která budou šitá na míru jen vám dvěma 
 • Respektujte vaše rozdíly – napříč tomu, že jste rozdílní, odlišně reagujete, každá překážka se dá zvládnout s dostatečnou komunikací a respektem 

Striptýz nejen v strip-klubu

Na svůdnou tanečnici se můžete v ložnici přeměnit i vy. Pokud je vám proti srsti představa partnera ve strip-klubu, udělejte mu představení vy doma. Takovou iniciativu partner zaručeně ocení, pokud už vám ji sám nenavrhl. 

Proč o striptýzu ve vztahu vůbec mluvit? 

Sexuální život je jen těžko oddělitelnou součástí vztahu. Pro někoho je to nepodstatný detail, pro jiného je nejoblíbenějším koníčkem. Pokud chcete, aby vám vášeň vydržela co nejdéle, neměl by váš vztah upadnout do rutiny. 

Striptýz je skvělý způsob jak si okořenit intimní chvíle něčím novým a zaručeně vzrušujícím. 

Photo by Dainis Graveris on Unsplash

Další tipy jak upevnit milostný život 

Není to jen striptýz, který může okořenit váš vztah. Podívejte se na naše další tipy jak upevnit milostní život:

 • Zahoďte pyžama a začněte spát nazí 
 • Podívejte se spolu na film pro dospělé 
 • Vyzkoušejte nové polohy 
 • Zajděte spolu do sex-shopu a něco si vyberte
 • Sexy spodní prádlo
 • Role play 

Jak na striptýz doma? 

Nestyďte se 

První na seznamu je, abyste ostýchavost odložily za dveřmi. Pokud jste striptýz nikdy nezkoušely, nejdůležitější je, abyste do toho šly uvolnění a s otevřenou myslí. Do ničeho byste se neměly nutit na sílu, protože se to odrazí nejen na vašem vystoupení, ale i na vašem vztahu k partnerovi. 

Vyberte si hudbu, při které se nejlépe uvolníte

Zvolte hudbu vhodnou k tématu vašeho vystoupení. Můžete vybrat něco pomalejšího, vysvlékat se pomalu a nechat partnera v očekávání. Nebo můžete vybrat rychlejší hudbu a při tanci ji procítit. 

Záleží jen na vás, v čem se cítíte nejpřirozeněji. Pokud vás nic nenapadá, přinášíme pár ověřených tipů na inspiraci: 

 • LENNY KRAVITZ – Strut
 • TLC – Red light special
 • MADONNA – Erotica
 • DONNA SUMMER – Love to love you baby
 • JOE COCKER – You can leave your hat on
 • BEYONCÉ – Naughty Girl
 • AEROSMITH – I don´t want to miss a thing
 • GUNS N ‚ROSES – Since I don´t have you
 • SADE – Keep Looking
 • BRITNEY SPEARS – I Love Rock ´N´ Roll
 • CHRISTINA AGUILERA, LIL ´KIM, MYA & PINK – Lady Marmelade

Vezměte si něco do ruky 

V případě, že úplně nevíte, co při striptýze s rukama, můžete sáhnout po vějíři nebo boa. Tyto pomůcky vám pomohou efektivně vtáhnout do hry i partnera. 

Nepodceňte trénink 

Abyste se při pohybech cítily uvolněněji a jistěji, je dobré si pohyby předem nacvičit před zrcadlem. Natrénujte si pohledy, úsměvy, pohyby a pózy. Uvědomte si, že jste nádherné a toto sebevědomí využijte i při svádění partnera. 

Vyberte vhodné osvětlení 

Vyladit atmosféru vám pomůže i správné světlo. Zvolte přítmí nebo pološero, které působí nejvíce vzrušujícně. Pokud chcete vypadat štíhlejší, vezměte lampičku, položte ji do rohu místnosti na zem a světlo natočte na sebe. Právě osvětlení zespodu způsobí, že vaše silueta bude vypadat štíhleji. 

Inspirace: Víte jak zhubnout hravě a efektivně? 

Nepřežeňte to s choreografií 

Ženy, které jsou v tanci jako doma, si mohou dovolit i složitější taneční prvky. Naopak pokud se na to necítíte, netrapte se náročnými choreografiemi, které vám v nervozitě lehce vypadnou. Stačí, když vychytáte pár prvků, v kterých se cítíte dobře a párkrát je zopakujete. 

Oční kontakt 

Jednou z nejvíce vzrušujících věcí je oční kontakt. Je přirozené, že pokud máte trému, máte tendenci klopit oči k zemi. Pokuste se tomu vyhnout a sebevědomě se dívejte partnerovi do očí. 

Hlaďte se 

A všude. Velmi jednoduchým a velmi efektivním krokem je dotýkat se sebe sama. Takový pohled vašeho partnera neomrzí. Hlaďte se zepředu, zezadu, ve stoje i vsedě. Také nezapomínejte na prohrabávání vlasů. 

Jaké zvolit na striptýz spodní prádlo? 

Nepodceňujte při striptýzu ani sexy spodní prádlo. Vždy třeba před výběrem dbát na strukturu, siluetu, barvu a materiál. 

Photo by Dainis Graveris on Unsplash

Za nejvíce fascinující barvy je považována černá a červená. Černá barva má však převahu. Bordová, čokoládová a tmavě modrá barva jsou také velmi oblíbené. Bílá barva je krásná, ale je třeba brát na vědomí i všeobecné pravidlo bílé barvy – přidává váhu. 

Při volbě barvy je třeba se vždy řídit svojí fantazií a smysly. Nezapomeňte na to, že barevná kombinace má silnější kouzlo než jednobarevná kombinace spodního prádla. 

Mezi látkami dejte přednost saténu nebo krajkám, které působí nejsvůdněji. Saténové spodní prádlo dekorované krajkou je sexy na pohled i dotyk. Spodní prádlo z tylu zdobené výšivkami zase dodává ženě kouzlo sexy krásky v retro stylu. 

TIP: Věděli jste, že i s pomocí krajek a krajkových látek můžete udělat váš outfit výraznější, vášnivější a více vzrušující? 

Nezapomeňte na váš komfort

Pokud vám je stále myšlenka svůdného tance proti srsti, do ničeho se nenuťte. Nejen, že vy se budete cítit špatně a odrazí se to i na vašem výkonu, ale podvědomě tuto oběť budete zazlívat i partnerovi. 

Vyměňte si úlohy 

Abyste striptýz okořenily ještě víc, klidně si vyměňte úlohy. Pánský striptýz už není novinkou a i vy můžete partnera klidně požádat o svůdný taneček v ložnici. 

Závěr 

Láska, porozumění a pocit komfortu jsou důvody, proč hledáme partnerské vztahy a tak si je nenechávejte vzít žárlivostí nebo zbytečnými neshodami ve vztahu. Buďte otevřené konverzaci, ale nemusíte souhlasit s každou partnerovou žádostí. Vše je o vzájemné dohodě a upřímné komunikaci. 

 

Natália Várošová, PoctiveSEO.cz

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *